İtalyanlar: "İspanya-Hırvatistan Maçının Sonucu Önceden Ayarlandı"


İspanya - Hırvatistan maçı 2-2 biterse iki takım da tur atlayacak ve İtalya şampiyona dışında kalacak. İtalyanların maçın ayarlanacağı iddialarına Lippi'den destek geldi.EURO2012 C Grubu'nda İspanya ile Hırvatistan arasında oynanacak mücadele öncesi sular durulmuyor.Karşılaşmanın 2-2'lik eşitlikle tamamlanması halinde iki tarafın da tur atlayacak olması, İtalya cephesini ayağa kaldırdı. İtalyanlar karşılaşmanın skorunun ayarlanacağı şeklinde bir iddia ortaya atarken; 2006 yılın Gök Mavililer ile Dünya Kupası'nda zafer yaşayan Marcelo Lippi, bu iddialara destek verdi.Efsanevi teknik adamın açıklamaları İspanya'da gündeme bomba gibi düşerken; Lippi, "İspanya futbolunun dürüst olduğunu düşünenlere Villareal'i sorun. Villareal küme düştü çünkü diğer iki karşılaşmanın sonuçları ayarlanmıştı." şeklinde konuştu.Portekiz'in ev sahipliğinde düzenlenen EURO2004'te İtalya'nın bu duruma benzer şekilde, Danimarka ve İsveç'in 2-2 berabere kalmasıyla kupa dışında kaldığını hatırlatan Lippi; "Bu tip maçlar öncesinde hep aynı şeyler söylenir. Herkes çıkar; 'Kazanmak için oynayacağız' der. Fakat sonrasında sonuç hoşlarına giden şekildeyse bu durumu çok umursamazlar." dedi.İspanya ile Hırvatistan arasında oynanacak C Grubu üçüncü maçı bugün 21.45'te başlayacak ve TRT 1 ekranlarından naklen yayınlanacak.mıllıyet
 
Cevap: İtalyanlar: "İspanya-Hırvatistan Maçının Sonucu Önceden Ayarlandı"2-2 girilsin son 5 dkya 2 takımda top çevirsin dursun bizde eğlenelim
 
Cevap: İtalyanlar: "İspanya-Hırvatistan Maçının Sonucu Önceden Ayarlandı"bizim ülkede de oldu bu sene.

bank asya son hafta karşıyaka antep belediye..giresunum düşmüştü..
 
Cevap: İtalyanlar: "İspanya-Hırvatistan Maçının Sonucu Önceden Ayarlandı"Aynısı 2004 de oldu isveç danimarka 2 2 bitmişti italya elenmişti italya şimdi önceden tedbirini alıyor haklı adamlar
 
Cevap: İtalyanlar: "İspanya-Hırvatistan Maçının Sonucu Önceden Ayarlandı"Lehinize bir skor olursa hiç utanmayacak mısınız ? Paranoya haline gelmiş adamlarda şike.
 
Cevap: İtalyanlar: "İspanya-Hırvatistan Maçının Sonucu Önceden Ayarlandı"Ülkenin önceden tedbir alması bize anormal geliyor ama adamların işi gücü şike. Onlar açısından normal bir açıklama.

Kalleşler.
 
Cevap: İtalyanlar: "İspanya-Hırvatistan Maçının Sonucu Önceden Ayarlandı"Güzel taktik. Böylece İspanya Hırvatistan'ı yenerek "hani önceden ayarlıydı?" diyecek, İtalyanlar da tur atlayacak.
 
Cevap: İtalyanlar: "İspanya-Hırvatistan Maçının Sonucu Önceden Ayarlandı"İspanya 2 golü yiyecek kadar topu Hırvatistan'a verecek mi ki,adamlar maçın başında topu alıyor,sonunda iade ediyor :lol:
 
Cevap: İtalyanlar: "İspanya-Hırvatistan Maçının Sonucu Önceden Ayarlandı"Baskı kurmaya çalışıyorlar akıllarınca . Ki çoğunlukla böyle baskı kurma çabaları sonuç verir . İtalya iyi futbolundan dolayı çıkmayı hak ediyor ama İtalyanlar'dan nefret ederim ve böyle aptal yollara başvurdukları için umarım mucize olur da çıkamazlar . Fakat ben yüzde 99 çıkacaklarını düşünüyorum .
 
Cevap: İtalyanlar: "İspanya-Hırvatistan Maçının Sonucu Önceden Ayarlandı"2-2 skoruna iddaa şimdi 1 falan mı veriyor :lol:
 
Cevap: İtalyanlar: "İspanya-Hırvatistan Maçının Sonucu Önceden Ayarlandı"Italyanlar şikeye o kadar alışmışlarki, herkeşte bizim gibi şike görüyor.
 
Cevap: İtalyanlar: "İspanya-Hırvatistan Maçının Sonucu Önceden Ayarlandı"Herkes Sizmi lan totoşlar:D Ayak yapıyorlar tam bir fener stratejisi nede olsa şike kardeşligi var beyinler aynı cogalttıklarım..
 
Cevap: İtalyanlar: "İspanya-Hırvatistan Maçının Sonucu Önceden Ayarlandı"Insallah elenirsiniz pis sikeciler sizi!! Hirvatlar ve Ispanya cikar insallah !!
 
Üst Alt