İyi Bakın | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İyi Bakın

BffLSWRCQAAKpU3.jpg

"Didier Drogba fazla para aliyor" - "Drogba kosmuyor" - "Drogba frikikleri rezil ediyor"

"Melo disiplinsiz" - "Melo artik kosamiyor"

Böyle sacma sapan söylentiler ile yönetimin oyununa gelip bu adamlar gönderildi.

Bu fotograf'a iyi bakin. Bu oyuncular icin gitmeli denildi ama gidislerinen sonra gittikce cöktü bu kulüp.

Son kale Wesley Sneijder. Yine ayni hata'yi yapiyoruz ama uA mallari hala parali köpekler gibi susmus sekilde. Yönetim biz göndermedik demek icin tahrik ediyor Wesley'i.

Drogba ekstra olarak şov meraklısı biriydi

Hangi maçtı hatırlamıyorum.Yenildiğimiz bir maçta golü attıktan sonra gidip tribünleri selamlıyordu.Bruma bile yanına gelip,çekiştirdi ne yapıyorsun der gibi

Chelsea maçında yatışınıda unutmayacağız

O maçtan 1 yıl sonra Chelseaye gitti tesadüfe bak :)

Gitmesine üzülün de kardeşim GS sevginiz oyunculardan üstte olmasın. Melo kendi isteğiyle gitti bu 1. Drogba gerçekten de frikikleri rezil ediyordu 2. 40M'den adam kaleye gömdüğü halde Drogba diye eleştirmiyordunuz 3. Oyunculara o kadar aşık olmuşsunuz ki ne bok yeseler yesinler eleştiremiyorsunuz.
Son olarak da kimseye bu kadar körü körüne bağlanmayın. Herkes kadar biz de seviyoruz ama kimse GS'dan büyük değil. Oyuncular her zaman giderler, GS kalır.
Dileğimiz tabii ki Wesley'İn kalmasından yana. Gitse tabii ki üzülürüz bizde ama kalkıp da yas tutmayın.

Kimse etmiyor demedi, biraz algilamaya ögrenmelisiniz artik.

Böyle sacma sapan söylentilerle algi yaratilip gönderildi diyoruz.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Bence bazı şeyler birbirine benzemiyor bu resimde. Melo mesela. Her sene yazın kulüp arıyor bulamayınca çark edip dönüyordu. Sonunda buldu gitti. Melo'nun üzerne gidildi ama takımdan ayrılışında bu etkili olmadı bence Drogba da açıkça kendi gitti zaten. Sneijder de ise durum farklı. Bu konuda büyük bir ihanet var.

Bence bazı şeyler birbirine benzemiyor bu resimde. Melo mesela. Her sene yazın kulüp arıyor bulamayınca çark edip dönüyordu. Sonunda buldu gitti. Melo'nun üzerne gidildi ama takımdan ayrılışında bu etkili olmadı bence Drogba da açıkça kendi gitti zaten. Sneijder de ise durum farklı. Bu konuda büyük bir ihanet var.

Aynen. Melo olayı ve Drogba olayı Wesley'İn olayından çok farklıdır. Melo koşa koşa gitti sözleşmeyi görünce bunu bir idrak edin önce. Drogba'nın da sözleşmesi bitmişti zaten galiba.

Yahu ben baska birsey anlatmaya calisiyorum. Taraftar her seferinde bu adamlar artik gitmeli, daha iyisi gelmeli diyip durdu. Sebebi de sacma söylentiler.

Simdi de Sneijder bir sezon kötü gecirdi diye yönetim ve taraftar el birligi ile oyun oynuyor göndermek icin.

Aydin sende zibidilik yapma kulübün gelecegi ortada. Aramizda en büyük Sneijder fanboyu senin, bana attigin özel mesaji unutma.

Trollük yapma bu konuda

Yahu ben baska birsey anlatmaya calisiyorum. Taraftar her seferinde bu adamlar artik gitmeli, daha iyisi gelmeli diyip durdu. Sebebi de sacma söylentiler.

Simdi de Sneijder bir sezon kötü gecirdi diye yönetim ve taraftar el birligi ile oyun oynuyor göndermek icin.

Aydin sende zibidilik yapma kulübün gelecegi ortada. Aramizda en büyük Sneijder fanboyu senin, bana attigin özel mesaji unutma.

Trollük yapma bu konuda

Ben mi trollük yapıyorum?

Ben sana konunun içeriğinde hak veriyorum zaten. Ama Melo ve Drogba ile Sneijder aynı olaylar değil bence.

Üst Alt