İyi Bakın - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İyi Bakın

Hakan hakli konu icerigine baknca bu olanlar mustehak daha cok aglarsiniz.

Melo burada aldiginin azina italyaya para icin gitti evet.

ben hakan renkdashımızın ne demek istediğini gayed iyi anladım detayda kaybolmayalım ana fikre yoğunlaşalım beyler..

Yahu ben baska birsey anlatmaya calisiyorum. Taraftar her seferinde bu adamlar artik gitmeli, daha iyisi gelmeli diyip durdu. Sebebi de sacma söylentiler.

Simdi de Sneijder bir sezon kötü gecirdi diye yönetim ve taraftar el birligi ile oyun oynuyor göndermek icin.

Aydin sende zibidilik yapma kulübün gelecegi ortada. Aramizda en büyük Sneijder fanboyu senin, bana attigin özel mesaji unutma.

Trollük yapma bu konuda

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Gitmek isteyen adamı ne yapsın zorla mı tutsun taraftar? Sözleşmesi biten adamı ne yapsın zorla mı imzalatsın? O dönemki yönetimi düşündüğünde yıllık 5M'a Drogba'dan da iyisini bulurdu. Taraftar daha iyisini istemekle tabii ki haklıdır.
Wesley'in geçen sezonki performansına bakarak gitsin diyen salak kesim ayrdır. Fakat herkez dursun denen pisuvarcının Wesley'i göndermeye çalıştığının farkında. Fakat elden bir şey gelmiyor. Taraftarında organizasyon denen bir şey yok. 2 defa protesto yaptık max 200 kişi geldi. Taraftarında iş yok. Şikeciler bile toplanabiliyor binlerce kişi, ama 10K twit atılıp da 200 kişi geliyorsa taraftarın klavye taraftarı olduğu gerçeğini kabul etmek gerekir.

Fenerliler konuda belli etmiş kendini

Sent from my iPhone using Tapatalk
He bitek siz Galatasaray'lısınız he. Sizin haricinde farklı bi düşüncede olan varsa kuştur. Ayrı bir forum kursanıza kendinize? Orada sabahtan akşama kadar Wesley'in, Melo'nun, Drogba'nın videolarını izleyrek orgazm olun. Siz sağ biz selamet.

giphy.gif

hakan kardeş forum üyelerinin çoğu içi geçmiş karpuz gibi olmuş sahaya 11 kişi çıksın buna razı durumdalar kimin oynadığı önemli değil o yüzden aslanı yeniden kükretecek yönetim başkan gelene kadar bence böyle konular açma strese girersin sinirin bozulur eski günlerimizdeki o efsane başarılar yakaladığımız günleri youtube tan aç izle şu an yapılabilecek en mantıklı iş bu inan

Forumda kim var kim yok gitsin istendi zaten. Muslera dahil.. Riera çok para alıyor diye gitsin istendi.Eboue şımarık diye.Burak gol kralı oldugunda bile eleştirildi.Bu takımda herkes gol atar dendi.. Takımda 20 gol barajını son 15 senede Barostan başka aşan var mı bilmiyorum.. Drogba gitsin frikiklere o vuruyor dendi.Melo gitsin takıma zarar veriyor dendi.. Forumda bu gözler neler gördü.Şimdi kadromuz salih dursun carole linnes falan.Geçmişte tüm bu saydıgım topçulara gitsin diyen güruh hala ağlıyor :DD E siz gitsin demediniz mi bu adamlar için.Gittiler işte.

Burak yılmaz iyi ki gitti değil mi forumdaşlar.Ne güzel oldu.Umut oynuyor şimdi.Burak gidince herşey düzeldi:DD Hala utanmadan yorum yazıyorlar lan.

He bitek siz Galatasaray'lısınız he. Sizin haricinde farklı bi düşüncede olan varsa kuştur. Ayrı bir forum kursanıza kendinize? Orada sabahtan akşama kadar Wesley'in, Melo'nun, Drogba'nın videolarını izleyrek orgazm olun. Siz sağ biz selamet.

Sen kimsin beni kovuyorsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Melo disiplinsizdi sezon başı kamplarını az ekmedi diğer yaptıkları da var tabi
Drogba da son zamanlarda oynamıyordu kimseyi de sallamıyordu Snejderi savunmak için bunlara ihtiyacınız yok farklı şeyler bunlar

Üst Alt