İyi Bakın - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İyi Bakın

abantgolu_abantgolupansiyon_abantgoluotel_abantgolukonaklama.png

Hayır br de Melo gitsin diyen biri Sneijder kalsın diyebilir. Hepsine kalsın demek zorunda değil herkes.

ben drogba gelsin de istedim , giderken oh neyse gitti de dedim , sebebi , gelirken buyuk vizyondu imkansiz gibiydi , sinerji yaratti ve cok uc bir isimdi , fakat geldi sampiyon yapti ertesi sene bir anda vites kuculttu ve bence enerji dusuklugu ile o sezon giden sampiyonlukta negatif etkisi oldu ve tekrar ucuk paralara kalmasi anlamsizdi

melo ya ise farkli bakiyordum , muslera gibi , bu iki adam sneijder ve drogba gibi bir tepe bir dip seklinde olmadilar hep , melo nun gitmesini isteyenler vardi fakat ben hic istemedim , belki tek gitmesi icin sebep emre ile beraber artik hangi ikisinden biri kalsa hakemler dograyacakti cunku cok goze batmislardi ikisi de , imtiyazlilardi acikcasi

sneijder da geldi buraya baglilikla basariyla hizmet verdi 2013 ve 2015 sampiyonluklarinda bas rollerdeydi fakat takimdaki genel dususten ziyade bireysel olarak da dip yapti , sut cekemez top saklayamaz oldu , bu haliyle senelik 5 milyon civari para fazla , artik yeni bir transfer gibi vizyon faydasi da kalmadi

kisaca oyuncular gelir oynar ve gider . Bu normal karsilanabilmeli artik

Üst Alt