İyi Bir Kondisyon İçin? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İyi Bir Kondisyon İçin?

Cevap: İyi Bir Kondisyon İçin?

Caner de 1,75 lan, normal bi kız boyu da hadi 1,65 olsun, niye örneğimi baltalıyorsun lan sen?:D
Olm kızların çok acayip bi anatomik yapıları var,bende anlamadım lan.Benim bi arkadaş 56 kiloydu bayağı topluydu(bildiğin şişman işte lan ne uzatıyon) 3 kilo vermiş,53 olmuş.Fark a inanamazsın,sanki 10-15 kilo vermiş gibi.Bi acayipler yani :D

Konu acaip yerlere kayıcak gibi ben cevabımı aldım teşekkür ederim yardım eden etmeyen herkese .

Dediğim gibi birayı azalt kurtul göbekten... Yunus bu konularda uzmandır, birazdan fotosunu da koyar buraya...

Yarım saat hafif tempoda koş,kardiyo yapar vücudunu ısıtırsın.Bunu hergün yaparsan nefesini de kullanmayı öğrenir daha zor yorulursun.Sonra illaki baklava diyorsan,spor salonuna git.Orada mekik çek,kürek çek bunlar iyi gelir.

Dostum benim boy 1.75 kilo 78 göbekte var aslında ama ip atladığımdan mıdır nedir anlamadım vücut toplu duruyor, koşudan sonra ip atla birde canavar gibi olursun çok zorlama 100-150 den başla 3-4 günde bir 100 artır,zaten en zoru ilk baştakiler sonra vücudun alışır.Birde nefeseni ayarlamayı öğren. maçlarda.

Günde 20ser bloklarda 100 sinav 100 mekik.

Ardindan yavas bir sekilde yarim saatden az olmaksizin kosu.

Zamanla süreyi muhakkak artir.

Haftada 4 kez yap 3 ay sonra 2 mac pespese oynarsin.

Bisiklet sürme imkanin varsa ayda 1-2 kere 40-50km sür.

Üst Alt