izlediğiniz en abartılan ve değer görmeyen galatasaray oyuncuları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

izlediğiniz en abartılan ve değer görmeyen galatasaray oyuncuları

Podolski'nin abartıldığını düşünmüyorum. Adam fenere çakıp kupa getirdi, Benfica'ya 2 gol attı. Ki Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda attığımız en son gol ona ait. Reklamımızı da güzel yaptı, yapmaya da devam ediyor. Yanlış kadro kuruldu o zamanlar. Bilal, Jem falan oynuyordu adamın yanında.

Drogba ilk geldiğinde baya iyiydi, şampiyonluk getirdi, fenere, bjkye, juveye koyduğu goller var. Ama 2014 yılını komple boş geçirdi. Efsane topçu ama bizim efsanemiz değil.

Bence en abartılan: Arda (5 senede sadece 2 kupa)
Fazla değer görmeyen: Ilic (Gösterişli bir oyunu yoktu ama baya yararlıydı)

Ilk sezon iyiydi ama ikinci sezon çok fazla bir halta yaramadı. Sahada gezip 4.cu lig takımlara şov yapıyordu, Feghoulinin şimdi yaptığı gibiydi. Bunu unutturmak için sosyal medyada biraz aşırı aktifti vs. vs.

En abartılan: Dos Santos
Değer Görmeyen: Yasin Öztekin (Hamza zamanında ki futbolunu yabancı bir oyuncu oynasaydı çok sevilen bir oyuncu olurdu)

Burak Yılmaz bizde oynarken genellikle müstehak olduğu tepkileri gördü; iyisiyle ve kötüsüyle...Yerin dibine batırıldığı zamanlarda ben de nefret eder olmuştum kendisinden. Maç başına 8-10 defa offside a düşerek ve gereksiz hücum faulleriyle sayısız atağı öldürerek takımı perişan ediyordu ki takım sırf onun defans arkası koşularına yönelik oynamaya çalıştığı için başka türlü hücum aksiyonları da denenemiyordu...

Hamza Hoca zamanında bir ara harika pasör forvet rolüne bürününce dumur olmuştum, o da çok uzun sürmedi, sonra yine bildiğini okumaya devam etti. Bizden gittikten sonra iyi istatistikler yapmış olması, bizdeki kötü performanslarını yok saymayı gerektirmiyor...

Değer görmeyen: Jô ,Engin ve Suat
Abartılan: Semih Kaya

Not: Pino'yu unutmuşum. Yanlış zamanda gelmişti.

Son düzenleme:
Değer görmeyen olarak Felipe' yi tek geçerim. Onun kadar iyi 'dikine' çalım atan bir futbolcu görmedim bizim ligde. Fatih Hocamız, net ofansif orta saha oyuncusunu, ihtiyaca göre bir solbek oynattı, bir B2B gibi kullanmaya çalıştı filan, sonra da alelacele kovdurdu. Bonservisinin yarısı için ödenen 3.5 milyon da tümüyle ziyan oldu gitti...

Son düzenleme:
Değer görmeyen olarak Felipe' yi tek geçerim. Onun kadar iyi 'dikine' çalım atan bir futbolcu görmedim bizim ligde. Fatih Hocamız, net ofansif orta saha oyuncusunu, ihtiyaca göre bir solbek oynattı, bir B2B gibi kullanmaya çalıştı filan, sonra da alelacele kovdurdu. Ödenen 3.5 milyon bonservis bedeli de tümüyle ziyan oldu...
Felipe Loureiro ?

Abartılanlar

- Kewell

- belhanda(hakkında daha da kötü konuşulmalı herkes küfretmeli ama etmiyor)

Hakkı yenenler

- Ümit Karan

Ümit oynadığı dönem adından söz ettirse de devamında unutulup gitti.. Bu şanlı forma altında gördüğüm en iyi golcülerdendi.. Hani Falcaodan beklenenler var ya Ümit hepsini yapıyordu senelerce.. Yeni neslin daha çok konuşması gereken bir oyuncu

Necati ateş

Çoğu 2011 devre arasında gelip yaptığı katkıyla hatırlıyor ama necatinin bizdeki ilk dönemi efsaneydi.. Komple santrforun vücut bulmuş hali.. Top sürerdi çalım atardı güçlüydü şutu vardı bitiriciliği iyiydi hakikaten yapamadığı birşey yoktu.. Bir ara 10 numara gibi takıldı onun da hakkını verdi.. Ümitle birlikte hala çok severim bu 2 adamı yerleri ayrıdır.. Necatinin sadece 2011deki katkısıyla hatırlanmasına üzülüyorum ilk yıllarını tekrar açın bir izleyin hak vereceksiniz..

Sasa ilic aslen 8 numara mi? Komik.

Adam 10.5 numara. 10 numara bile defansif kalir, sen 8 numara demissin.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Üst Alt