İzlediğiniz En Kötü Filmler - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz En Kötü Filmler

izlediğim bir filmde de adamın biri katildi adada herkesi öldürmeye çalışıyordu falan.

neyse elemanlar bunu sonunda dörde bölüyor.

insanlar huzura kavuşuyor tekneleriyle evlerine dönmeye çalışıyor tam o sırada kamera teknenin arkasından gelen şeye zoom yapıyor.

4e bölünen arkadaşın bacakları yüzerek tekneyi takip ediyor.

ama eğlenceli filmdi yukarıda paylaştığım sheiytan gibi acınası bi film değildi.

izlediğim bir filmde de adamın biri katildi adada herkesi öldürmeye çalışıyordu falan.

insanlar huzura kavuşuyor tekneleriyle evlerine dönmeye çalışıyor tam o sırada kamera teknenin arkasından gelen şeye zoom yapıyor.

ama eğlenceli filmdi yukarıda paylaştığım sheiytan gibi acınası bi film değildi.

bi tane uzaylı filmi vardı çok absürd bişey uzaylılar ufacıktı dünyaya gelip herkesi katlediyordu komedi filmi esasında onu hatırlıyormusun? :D

ismini hatirlamiyorum ama turk yapimi korku filmiydi

paranormal activity cakmasi bi filmdi zaten koskoca salonda sadece 2 kisiydik.

filmin bi boka benzemedigini anlayinca perdede tavsan golgesi felan yaptik, pisman degilim :D

İsmi ne filmin reis?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Reyize yakismayan 1 yapim olmus, bu yil izledigim en kotu filmlerden biri .

46394c778386ffdab82ed0298987b4a8.jpg

Önüne gelen her filmi izlemem. Seçiciyimdir. O yüzden şu ana kadar 1-2 film haricinde çok kötü bir filme denk gelmedim.

İlla örnek vermem gerekirse 2009 yapımı Antichrist filmi izlediğim en kötü 1-2 filmden birisiydi diyebilirim. Filmi izlerken çok rahatsız olmuştum. Berbattı.

Antichrist (2009) - IMDb

Sent from my iPhone using Tapatalk

Independence-Day-2-poster.jpg

İlk filmin hatırına izledim lakin son zamanlarda izlediğim en kötü film diyebilirim. Şaşırdım mı? Tabi ki şaşırmadım hatta bekliyordum. Her zaman ki Roland Emmerich işte :D Biri şu herife felaket filmi çekemiyorsun vazgeç artık demiş midir acaba? Her filminde 30 tane klişe var ve hepsi aynı. Koskoca felaket filminde köpek ölmüyor lan bırak insanı falan. Her filminde köpek var ve her defasında son anda kurtuluyor. Komedi dalında kendini bulsa çok daha iyi bir yönetmen olurmuş. Bunun filmlerinde kullanılan görsel teknolojilere harcanan paraya yazık :red:

Bir de torrentten indirmeyip gidip sinemada 30 TL bayılmalı veya gidip dvd almalıymışım neymiş emeğe saygıymış! Ben bu filme para verir miyim lan :D

Cem Yılmaz | Emerik - YouTube

:D

Üst Alt