İzlediğiniz En Kötü Filmler - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz En Kötü Filmler

Cevap: İzlediğiniz En Kötü Filmler

Ikisinde izledim. Ve nedim keyifliydi hahah :D

Zaten bu filmler'de beklentili girmek yanlis'dir.

Veya öyle söylim. Bu filmi izlemeye karar verdinde, nasil bi beklentin vardi? :asd:

Basyapit falan beklemiyordum tabi. Hikayenin zaten tirt olacagi belli, bakarsin baliklar biraz gerilim katar filme diyip izledim ama onlarda masallah paint'ten cizilip eklenmis görüntüye. Bir tanesi geğiriyordu hatta:asd:

Kisaca gerilimden cok ciplak ergen var filmde.

mystic river diye bi film var.hatta imdb si 8 baya ödül falan da almış...izlediğim en berbat filmdi diyebilirim.tabi recep ivedik tarzı saçmalıklara film demiyorum.

Cevap: Re: İzlediğiniz En Kötü Filmler

Cem YILMAZ - yahşi batı yı kastettin sanırım.Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Tuncay, evet. Çok masraf yapmışlar, dekorlar falan iyide filmin içini doldurmuyor Cem Yılmaz. Aroglarda öyle. Bence içini doldursa teferruata gerek yok. Tek kişilik gösterileri gibi içiyle uğraşsa dışıyla uğraşacağına daha iyi şeyler çıkarır bence.

Tuncay, evet. Çok masraf yapmışlar, dekorlar falan iyide filmin içini doldurmuyor Cem Yılmaz. Aroglarda öyle. Bence içini doldursa teferruata gerek yok. Tek kişilik gösterileri gibi içiyle uğraşsa dışıyla uğraşacağına daha iyi şeyler çıkarır bence.

Ben filmi bi 25 dk filan izledim beni sarmadı sonra kapadım Sezai, beklentilerin altında evet haklısın yapılan yatırımda gişe hasılatını karşılamadı (bu arada telden girdiğim için yaşını göremiyorum isminle hitap ettim, benden büyüksen kusruma bakma)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Cevap: Re: İzlediğiniz En Kötü Filmler

Ben filmi bi 25 dk filan izledim beni sarmadı sonra kapadım Sezai, beklentilerin altında evet haklısın yapılan yatırımda gişe hasılatını karşılamadı (bu arada telden girdiğim için yaşını göremiyorum isminle hitap ettim, benden büyüksen kusruma bakma)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Tuncay bende tamamını seyredemedim, parça parça seyrettim. Hemen hemen yaşıt sayılırız. Ben senden 1 yaş büyüğüm. Forumda bence yaş önemli bir şey değil. 10 yasındaki rentastanda hiç bilmediğimiz seyleri öğreniyoruz. Ben bir sürü yeni futbolcuyu renktaşların yazılarından öğrendim. Galatasaraylada ilgili en sıcak bilgileri genç renktaşlar biliyor genelde.

Kanal d de izlemişdim "Bay E" diye Mehmet Ali Erbil oynuyodu film neyi anlatıyo hala anlamış değilim

images

Çilek reçeli miydi neydi. Hani yarısında çıktım derler ya ahanda aynen öyle oldu. İzlerken üzerime bi ergenlik çökmüştü.

Üst Alt