İzlediğiniz En Kötü Filmler - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz En Kötü Filmler

Cevap: İzlediğiniz En Kötü Filmler

cengizhan2007.jpg

five minarets in new york'u izledim. sonuç : hayatımdan 2 saati boşa harcadım. MEGERSEM FILMI MAHSUN KIMMIZIGUL CEKMIS LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN NIYE SOLEMIYOSUNUZ EN BASTA!?!?!?!?!? uzuldugum nokta ise, bosa harcadıgım zamandan çok, ROBERT PATRICK gibi bir reyisi bu beyin özürlü filmde görmek oldu. nasıl oluyor anlamadım, ama umarım herif para için oynamıştır sadece. zira ilk okul çocugu senaryo ve diyalog yazsa bundan daha zeki gözükür. o rol yapma ozurlu dangalaklarıda buradan tebrik ediyorum tekrar, neden ediyorum, çünkü bu derece gerzek bir çalışmayı yaratabilmek için manyak olmak lazım. :ka21:

kucuk not : aklınızın ermedigi islere burnunuzu sokmayın ey ozentilikte dahi acemiler surusu. salak herifler. [içim gıdıklandı izlerken, NET] filmin tek impact'i Robert Patrick gibi bir reyis'e rezil olmamızdı sanırım, adam bile rol yapamadı bu dingillerin yanında :asd:

five minarets in new york'u izledim. sonuç : hayatımdan 2 saati boşa harcadım. MEGERSEM FILMI MAHSUN KIMMIZIGUL CEKMIS LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN NIYE SOLEMIYOSUNUZ EN BASTA!?!?!?!?!? uzuldugum nokta ise, bosa harcadıgım zamandan çok, ROBERT PATRICK gibi bir reyisi bu beyin özürlü filmde görmek oldu. nasıl oluyor anlamadım, ama umarım herif para için oynamıştır sadece. zira ilk okul çocugu senaryo ve diyalog yazsa bundan daha zeki gözükür. o rol yapma ozurlu dangalaklarıda buradan tebrik ediyorum tekrar, neden ediyorum, çünkü bu derece gerzek bir çalışmayı yaratabilmek için manyak olmak lazım. :ka21:

kucuk not : aklınızın ermedigi islere burnunuzu sokmayın ey ozentilikte dahi acemiler surusu. salak herifler. [içim gıdıklandı izlerken, NET] filmin tek impact'i Robert Patrick gibi bir reyis'e rezil olmamızdı sanırım, adam bile rol yapamadı bu dingillerin yanında :asd:

hacı ama ayıp etme lütfen . robert patrick abimiz çok mu adam akıllı filmlerde oynadıda bunda rezil olsun abicim yahu .. film senaryo ilerleyiş diyaloglar açısından zaten ahım birşey degil 2 - 3 oyuncu kurtarıyor sadece .. çekimler 2. hollywoodu andırsada türkiye için üst düzeylerde .. ve adamında 3 filmi mi ne .. ben o kadar kötü oldugunu düşünmüyorum .

aklıma geldi.osmanlı cumhuriyeti vardı.inanılmaz kötüydü ata demirerin.

Cache adlı Fransız filmini bu konuda tek geçerim.Bir de en çok bayıldığım bu kadar rezil içi boş bir filmi beğenmek için entellerin sıraya girmesi.

Cache adlı Fransız filmini bu konuda tek geçerim.Bir de en çok bayıldığım bu kadar rezil içi boş bir filmi beğenmek için entellerin sıraya girmesi.

entel değilim ama ben bu filmi çok beğenmiştim.

bu filmin beğenilip beğenilmemesi , izleyicinin filmden ne beklediğine bağlı.

Tipik hollywood vurdulu kırdılı bol efektli aksiyon yada absurt komedi filmlerinden zevk alıyorsanız kesinlikle bulaşmamanızı tavsiye ederim.

Ama özellikle Lynch tarzı filmlerden hoşlanıyorsanız , gerim gerim geren filmleri seviyorsanız mutlaka ve mutlaka izlenmesi gereken bir film.

images
KÖY

Korku filmi diye almıstım,izledikten sonra korkudan yorganın icinden dısarı cıkamadım:DO kadar kötü filmdiki cocuklar bile korkmaz bu filmden:)

entel değilim ama ben bu filmi çok beğenmiştim.

bu filmin beğenilip beğenilmemesi , izleyicinin filmden ne beklediğine bağlı.

Tipik hollywood vurdulu kırdılı bol efektli aksiyon yada absurt komedi filmlerinden zevk alıyorsanız kesinlikle bulaşmamanızı tavsiye ederim.

Ama özellikle Lynch tarzı filmlerden hoşlanıyorsanız , gerim gerim geren filmleri seviyorsanız mutlaka ve mutlaka izlenmesi gereken bir film.

He bak bunu anlarım tamam.David Lynch'in filmlerini izlemedim hatırlamıyorum.Ama adamın kendisine has bir tarzı varsa ve seveni varsa eyvallah.Yalnız gerilim dediğimiz şey tarife muhtaç bir his değil ki.Gerilmek,korku ya da şiddet anını uzun süreli yaşayıp sandalyeye yapışmak değil midir abicim?Bu Cache denilen filmdeki hangi sahne bir insan evladını gerebilmiş ben çözemedim.Filmde malum bir sahne var(yazmıyorum ki izlemek isteyenin keyfine etmeyeyim) orada bile gerilmeyi gerektirecek bir durum olduğunu düşünmüyorum.En fazla bir şaşkınlık hali oldu o kadar.

Bana göre bir filmi en çok etkileyen dış etken müziklerdir.Filmde bir tek melodi yoktu yahu!Hadi bu da bir tarz diyelim çünkü korku ve gerilim filmlerinde insanı en çok etkileyen anlar en sessiz anlar oluyor.Ama yönetmenin dalga geçer gibi filmin ilk 5 dakikasında sokaktaki bir güvenlik kamerasından bomboş bir manzarayı izletmesi bile şu filmi yerin dibine sokmak için yeterlidir.Bu resmen izleyiciyle dalga geçmektir.Filmin devamını söyleme ihtiyacı bile duymuyorum fazla bile yazdım.Önceden yazdığım gibi bomboş bir film.Fransızların klasik kendini beğenmiş saçmalıkları sadece vakit kaybı başka bir şey değil.İnsanın hayatından 1.5-2 saati alıp götürüyor.

Yani şunu da söyleyim son zamanlarda Hollywood'dan çıkan absürt komedi filmlerini ve aptal gerilim korku filmlerini ben de izlemiyorum.Aradan sadece 2-3 tane güzeli çıkıyor.Ama bu demek değil ki Fransızların rezil ötesi sinema saçmalıklarını izleyip bir zevk alabileyim.

Üst Alt