İzlediğiniz En Kötü Filmler - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz En Kötü Filmler

Cevap: İzlediğiniz En Kötü Filmler

images
KÖY

Korku filmi diye almıstım,izledikten sonra korkudan yorganın icinden dısarı cıkamadım:DO kadar kötü filmdiki cocuklar bile korkmaz bu filmden:)

Gerçekten rezil bir filmdi.Fragmanına kanıp gittik filme.Çıktığımız zaman da "köyünüz de batsın Allah'ın cezaları"...

conan the barbarian. çok kötü, o kadar meraklandık, yeni eleman hiç olmamış conan'a. game of thrones'da daha iyiydi.

A Serbian Film.. İğrenç film sevenler için, midesi kaldıranlar için 10 numara.. Ama bana uymuyor senaryosu :)

The Village aslında kötü film değil ama başta sunumu aşırı kötüydü. Korku filmi değil ki bu ama öyle bir fragmanı vardı, acayip korkunç, çok tuhaf bir takım olaylar dönüyor mesajı vardı.

Mesela bir sahne vardı, dan dan dan arkadan müziği vermişler, biri köy sınırından dışarı adımını atıyor, vay be ulan sonrasında ne olacak diye filme baktığımızdan çıktıktan sonra oradan bir şey alıp tekrar içeri giriyor.

Hiç bilmeden izlenilse bu kadar tepki alacak bir film değil.

Titanların Savaşı (Clash of the Titans).Çok fena merakla bekleyip,bu kadar sıkıcı film görmemiştim.

A Serbian Film.. İğrenç film sevenler için, midesi kaldıranlar için 10 numara.. Ama bana uymuyor senaryosu :)

midesi kaldıranlar için on numara mı ? yani filmi sakın testere vs ile karıştırmayın ... arkadaşım söyledi diye izledim ( ki normalde iğrenç film severim ) keşke izlemeseydim bu sapıklık ... o yönetmenin senaryo kiminse artık ruhsal sorunları yoksa bende adam değilim ... Hele o çocuğu o filmde oynatan ana babanın taa ... neyse bakış açıma göre bikere bunun sanatla falan alakası bile yoktur sanat bu kadar basit değildir ...

İzlediğim en kötü filmlerden birisini ne yazıkki 3 gün önce izledim ... Bir Zamanlar Anadolu'da ...

Ya sanat bu kadar basit bi olaymı ? yani anlayamıyorum ben benim hayatımdan 2 saati gelsin güzel kamera açılarıyla ve güzel oyunculukla çeksin sanatmı oluyo bu ? Hiçbi konu giriş gelişme sonuç vs. hiçbişeye ihtiyaç yok yani film için ? Yani bi elmanın yuvarlanışını suya düşüp 10-20 saniye süzülmesini çekmek yada bi adamın kanlı yüzüne 2 dakika boyunca bakmak pencere koluyla film bitirmek sanatmı ? eğer sanat buysa ben gerçekten almiyim ... Nuri Bilge Ceylan bey de ben dışında başkalarıyla oyalansın lütfen ... Bi film bu kadarmı sıkıcı bu kadarmı bayık olur hiçmi bişey vermez insana ...

Üst Alt