İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Playroom

Mutsuz bir aile hayatinda 4 kardesin, yasadiklari sikintilar isiginda birbirlerine anlattiklari masallar ve bu sirada ebeveynlerin yaptiklari. Mutsuz aile hayati, dram, cocuklar falan diyince iyidir sandim ama cok kotuydu. Imdb puani (5,1) fazla bile olmus. Buraya yazip da kimseye onermedigim nadir filmlerden biri olacaktir.

SM-P602 cihazımdan gönderildi

Miyakazi eserlerinin bitmek bilmez trivialarindan biri daha.

Efsane film, Spirited Away'de secilen bazi isimlerin, Japonya'da hizla gelisen fuhus sektorunde yasi kucuk kizlarin kullanilmasina bir gonderme ve elestiri olmasi ile ilgili,

1e3474bacf1aeeda78a89eed20de0432.jpg

Heroes dizisinde zihin okuyan tombul polis, JJ Abrams in cocukluk arkadasiymis. Bu kontenjandan Star Wars Episode 7'de de kadroya alinmis. Ufak bir rol olur tahminen.

nostalji yapayım dedim defalarca izlememe rağmen yine harikaydı :) kolay kolay izlemem izlediğim filmi tekrar ama kapıdaki düşman olsun batman olsun sıkılmıyorum izlerken tekrar tekrar :)

a810.jpg

002231be_medium.jpeg

Loft (2008) - IMDb

cok saglam filmdi valla, adamlar yapmis. en cok kurgusuna hayran kaldim, tek kelimeyle müthis. olaylar son ana kadar nasil cözülecek diye bekliyorsun izlerken. film belcika yapimi bu arada; gisede cok basarili olunca hollandalilar dayanamayip remake'ini cekmis daha sonra. amerikalilar da bizim basimiz kel mi diyip ayni seyi yapacakmis yakinda. indirecek olan varsa 2008 yapimi olanini indirsin kesinlikle. orjinal candir.
konusu: bes arkadas metresleriyle düzenli sekilde bulusmak icin loft daire tutarlar. isler haliyle ters gider günün birinde...

@Yunus Can
olm film film diye sayikliyordun bi aralar. al bak tam sana göre.

002231be_medium.jpeg

Loft (2008) - IMDb

cok saglam filmdi valla, adamlar yapmis. en cok kurgusuna hayran kaldim, tek kelimeyle müthis. olaylar son ana kadar nasil cözülecek diye bekliyorsun izlerken. film belcika yapimi bu arada; gisede cok basarili olunca hollandalilar dayanamayip remake'ini cekmis daha sonra. amerikalilar da bizim basimiz kel mi diyip ayni seyi yapacakmis yakinda. indirecek olan varsa 2008 yapimi olanini indirsin kesinlikle. orjinal candir.
konusu: bes arkadas metresleriyle düzenli sekilde bulusmak icin loft daire tutarlar. isler haliyle ters gider günün birinde...

@Yunus Can
olm film film diye sayikliyordun bi aralar. al bak tam sana göre.

İzledim hardeşim

Z
İzlediğim en iyi yerli korku filmi Dabbe 4'ün koltuğuna oturmuş olan filmdir.. Sanki Hasan Kracadağın başına dabbe 1 ve 2 'den sonra taş düşmüş ve bu harika seriyi çekmiş (3-4-5 içn konuşyuroum)..Gitgide düzelen efektler , yaşanmış hikayelere dayanan konusuyla harika bir bir seri.. 1 dk. düşünmeden biletiniz alın derim bu filmi sinemada izlemekle evde izlemek çok farklı olur.. 9/10
2Q==

Arınma Gecesi 1 baştan sona gerilim doluydu ama Anarşide belli süre sonra gerilimi azaltmışlar olaya hostelvari bir hava vermişler..Gerilim azalmasına rağmen ben Anarşiyi daha çok sevdim umarım 3. filme de farklı birşeyler katarlar.. 8/10

13326-izlediginiz-filmler-gorusleriniz-onerileriniz-mv5bmtq2nza5nje4n15bml5banbnxkftztgwmjq4nzmxmte-._v1__sx1303_sy615_.jpg

Enemy (2013) - IMDb

Üniversitede tarih öğretmenliği yapan Adam’ın seyrettiği bir filmde bilinç altına kazınan bir sahne, filmi tekrar seyretmesine yol açar. O sahnede yer alan otel görevlisinin kendisine birebir benzediğini fark eder ve oyuncuyu araştırmaya başlar. Arayışın sonunda bulduğu kendisiyle tıpatıp aynı olan bu kişi yani Anthony ile tanışır fakat artık işler beklediği kadar sıradan gitmeyecektir. Sevgilisi ve Anthony’nin karısı meseleye müdahil olurlar ve zaman Adam için neyin gerçek neyin hayal ürünü olduğunu çözmek güç bir hale gelir.

Psikolojik bir gerilim filmi tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

• MV5BMTQ2NzA5NjE4N15BMl5BanBnXkFtZTgwMjQ4NzMxMTE@._V1__SX1303_SY615_.jpg
    MV5BMTQ2NzA5NjE4N15BMl5BanBnXkFtZTgwMjQ4NzMxMTE@._V1__SX1303_SY615_.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 78
Son düzenleme:
Ates Kadehi kesinlikle. Azkaban Tutsagi da cok iyi ama 2. Siraya yazilir.

Kitaplar gittikce guzellesirken son filmlerin sonuklugu uzucuydu.

Free fall diye bir film izledim düşman başına. 99 yapımı, seri uçak kazalarını araştırmaya başlayan bir uzman kadının başından geçenler diyelim. Konu çok sarmiyor, uçak kaza sahneleri çok komik hani efekt düşkünü değilim ama imkan yoksa yapmayın. Oyuncak uçağı kuvete mi atmışlar napmislar.

Açılış sahnesindeki kaza ise enteresan biçimde etkileyici. Adamlar açılış sahnesi kasmis gerisine para yetmemiş herhalde.

-Tapatalk-

stay. çok begendim. görüntüler, geçişler, kurgu, detaylar falan harika. iki üç gün sonra bir kere daha izleyip ince detayları yakalamaya çalışıcam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt