İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 283 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Death of Stalin - Begendim heis Mehmet Arslaner
komikti. ztn ayni herifin in the loop adli filmi de komikti. sadece habire ayni konusma ve espri pattern isi biraz baymaya musait. konusunu da bilmiodum aslinda ciddiyetli bir film de yapilabilirmis yani buscemiyle fln
puan 7/10

The square - garip bir iskandinav filmi. garip oldugu icin begendim. yer yer fazla art-sal olmus. biraz uzun ama izlenebilirligi baki kilinmis. anlattigi themeler fln da var onlari bosverin cok muhim degil. buna da puanim 7

death race- jason stathamin oynadigi filim. bunu beinde tesadufen gordum. bastan asagi b.k gibi bir yapim. puan 0.5

MIRACLE-IN-CELL-NO.-7-A4-Poster-20-June.jpg

Zihinsel engelli bir babanın suçsuz yere hapse girmesinden sonra yaşanan olayları anlatıyor.Çok iyi bir film.Ağlamamak için kendimi zor tuttum valla.

three billboards outside ebbing,missouri cok güzel film ama sonu olmamış....ve sonu film yarıda kalmıs hissi verdiğinden de oscarı alamamış net.ama sam rockwell ve frances mcdormand hakettiği oscarları aldı.bu cok iyi.

Son düzenleme:
MV5BMzA5NDM1MjMzNl5BMl5BanBnXkFtZTgwNDUyMTA4NDM@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg
http://www.imdb.com/title/tt5886440/

Sitelerde filmle ilgili hiçbir yorum okumayın bazı salaklar spoiler vermiş ben izledikten sonra okudum ..İlk yarım saat anlam veremiyorsunuz ama artan gerilim-gizem sizi filmin içinde tutuyor özellikle son 20 dk. harikaydı ...Bu kıtlıkta gözden kaçırılmaması gereken bir yapım..7.5/10

Son düzenleme:
John Wick 2 - Bana göre ilkine göre daha iyiydi.En azından bu sefer o kadar öldürdüğü adamlar için iyi bahanesi vardı :) 9 puan
Yokoluş-------Beğendim 7 puan
Jumanji 2----Beğendim 7 puan
Jungle-------Sıkıldım 5.5 puan
Logan-------Beğendim 8 puan
Suikastçı---Beğendim (ispanyol filmi ve ismi de kiralık katil olabilir) 7 puan
Karaip Kors-Beğendim 6.5 puan
San Andreas Fayı--Beğendim gibi 6 puan
7. Hayat------------Beğendim 7 puan
Yarının Dünyası----Beğendim 6.5 puan
Blade Runner------Beğendim 7 puan
Barry Seal---------Bitirmedim 5.5 puan
Kara Kule---------Fena değil 6 puan
Koloni-------------Beğendim 7 puan
Daddys Home----Eğlenceli 6.5 puan
Geostorm--------Beğendim 6.5 puan

Sanırım son 3-4 ay izlediklerim bunlar.

0000000637555-1.jpg

bi korku filminde de güzel başlayıp içine etmeyin be kardeşim.
ne yani biz zaten cehennemin dibinde mi yaşıyoruz?
buna mı bağladın!

POV film. 6/10

dün gece müsabakadan sonra,10 küsür yıl sonra ilk kez izledim hayli keyf aldım,cem in en iyi isi desem yanılmıs olacagımı sanmıyorum..
7bddfa7093023e5da9ef30ae368c7de0.jpg

Casper_VIA_V5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt