İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 285 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
91EslGtHSEL._SY445_.jpg

El inocente (2011) - IMDb

Matthew ağabey harika aktör. Film biraz kısaydı - bunun dizisini yapsalardı çok popüler olurdu

7/10

Son düzenleme:
1523252603343.png Gayet sürükleyici gizemli bir film 7.5/10

1523252646664.png

Tek kelimeyle harika bir film bunca zaman nasıl izlememişim hayret ediyorum...Şunu da belirteyim herkese hitap etmeyebilir konusu ama özellikle okumayı yazmayı seven biriyseniz çok beğenirsiniz (ben sevmememe rağmen çok beğendim filmi).. Bradley Cooper bu aptalsı tavrı yine cuk oturmuş karaktere ama filmi asıl götüren Jeremy İrons olmuş... Pişman olacağınızı sanmıyorum 8.5/10

Three Billboard Outside Ebbing

Three-Billboard.jpg

Kızı aylar önce bir cinayete kurban giden Mildred Hayes (Frances McDormand) hala bir ipucu bulunamamasından yılmıştır ve yerel polis teşkilatı ve polis şefi William Willoughby’e (Woody Harrelson) bir mesaj vermek için 3 tane reklam panosunu kiralayarak cesur bir hamle yapar. Şefin yardımcısı ve şiddet eğilimli, olgunlaşmamış bir ana kuzusu olan Dixon (Sam Rockwell) olaya müdahil olur ve Hayes ile Ebbing Polis Teşkilatı arasındaki mücadele kızışmaya başlar.

Puanım 10/8

Three Billboard Outside Ebbing

Three-Billboard.jpg

Kızı aylar önce bir cinayete kurban giden Mildred Hayes (Frances McDormand) hala bir ipucu bulunamamasından yılmıştır ve yerel polis teşkilatı ve polis şefi William Willoughby’e (Woody Harrelson) bir mesaj vermek için 3 tane reklam panosunu kiralayarak cesur bir hamle yapar. Şefin yardımcısı ve şiddet eğilimli, olgunlaşmamış bir ana kuzusu olan Dixon (Sam Rockwell) olaya müdahil olur ve Hayes ile Ebbing Polis Teşkilatı arasındaki mücadele kızışmaya başlar.

Puanım 10/8
Çok çok iyi filmdi ve oscarı haketmişken hakkı yenildi bana Crash'i hatırlatıyor onun gibi twistli ve hakkaniyetli...

Aday olduğu 1990 oscar ve altın küre nin en iyi erkek/kadın oyuncu dışındaki neredeyse tüm ödüllerini silip süpüren bu şaheserin sadece 7.5 imdb gibi komik bir değerlendirmeye maruz kalması hep içimi acıtmıştır. Bu film için, Yönetmen olarak aldığı oscarı, oyuncu olarak verilmemiştir.

Yozlaşık diaspora sisteminin oyuncağı olmaya inatla direnen costner ın cezasıda bunlar demekki. 10 yıl kadar evvel Atatürk ü canlandırdığı birfilmin başrol teklifiyle ülkemizi ziyaret ettiğinde anıtkabir de ve kamuoyunun atatürke bakışını görüp, okuduğu senaryo ile farklılıkları anlayınca '' BU ROLÜ BİR TÜRK SANATÇI OYNAMALIDIR '' diyerek reddetmişti. Buhareketi bile bazı uluslararası politik art niyetlilerin oyuncağı olmayı reddetmekte kararlı olduğunu gösteriyor.
Peki değerini kaybediyor mu KESNLİKLE HAYIR. Nede olsa '' altın yere düşmekle değerinden olmaz ..''

NZj0mQ.jpg

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt