İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 288 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
51pVxIJOJiL._SY445_.jpg

Las crónicas de Riddick (2004) - IMDb

10 sene önce bu filmi bayagi begenmistim

simdi tekrar izledigimde aktörlerin büyük bölümü dandik oldugunu yeni fark ettim. diyaloglar da bayagi kötü

6/10

6eb5ed1f4960439fb63e57f5ec12ac8e.jpg

Kızılderilinin tipi film boyunca aşırı derecede rahatsız etti...
Beyazlar hep değişiyor ve gençleşiyor ama kızılderili hep aynı adam mütemadiyen yaşlanıyor 1990ların başında Dances With Wolves'ta izledim bu adamı o zaman karşısında Kevin Costner vardı adamın ikinci kez basuru operasyon görüyor; şef hala ekmeğinin peşinde böyle adalet mi olur yahu sen kalk 30 sene sonra hala dağlarda elin american psycho'suyla ebelemeç oyna...

Son Mohikan'da da oynamıştı oradaki partneri Daniel Day Lewis'te kaç kere emekli oldu bu Wes Studi hala sağlık sigortasını denkleştirmeye çalışıyor demek alttan yeni kızılderililer yetişmiyorsa zahir...Bu devran dönecek mısakoryim....

beasts-of-no-nation-1024x576-1024x576.jpg

Yeni izleme imkanı buldum.Savaşın ne kadar acımasız olduğunu gözler önüne seren bir başyapıttı.Oyunculuklar muhteşem.Agu adlı çocuk ve komutan inanılmaz oynamış.Düşünmeden izleyin.

8.5/10

MV5BMjA5Njk3MjM4OV5BMl5BanBnXkFtZTcwMTc5MTE1MQ@@._V1_UY268_CR0,0,182,268_AL_.jpg

7.8/10

Bir çeşit psikopatı izledik tüm film. Sessiz,soundtracksiz,gerilimi olan bir film. Sonunun daha iyi olmasını beklerdim ama yine de izletti.

51pVxIJOJiL._SY445_.jpg

Las crónicas de Riddick (2004) - IMDb

10 sene önce bu filmi bayagi begenmistim

simdi tekrar izledigimde aktörlerin büyük bölümü dandik oldugunu yeni fark ettim. diyaloglar da bayagi kötü

6/10
Riddick üçlemesinin en beğendiğim filmi 2. olan necromonger lar olmuştu. 3. sü belki de bu kadar bireysel olmasa biraz daha izlenebilirlik ederi olabilirdi..
Ama şurası bir gerçek ki, 1. si derin karanlık olarak ilk çıktığında epey takdir almıştı..

6eb5ed1f4960439fb63e57f5ec12ac8e.jpg

Kızılderilinin tipi film boyunca aşırı derecede rahatsız etti...
Kadro şahane kesinlikle.. O kızılderiliyi oynayan büyük usta Wes Studi dir.
Bu adam hakkında aklında cevapsız işaretler varsa eğer; Matt DEMON u sahnelere kabul ettiren film olarak da bilinen
Gerónimo, Bir Amerikan Efsanesi (1993) - IMDb ve
Son Mohikan (1992) - IMDb
Kurtlarla Dans (1990) - IMDb
ile başlayarak bütün filmlerini izle . Merak etme hepside izlenebilir akıcılıktadır.
Sonra gerekirse fikirlerini tekrar beyan edersin..

Son düzenleme:
hush_2016_poster.jpg

KONUSU : Geçirdiği hastalık sonucu duyma ve konuşma yetisini yitirmiş genç bir kadının, tek başına yaşadığı evde, bir katil tarafından öldürülme tehlikesiyle karşı karşıya gelmesini ve kadının katile karşı verdiği hayatta kalma mücadelesini anlatıyor.

Gerilim dozajı gayet yerinde. Kendisini sonuna kadar sıkmadan izleten bir film.

10 / 7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt