İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 289 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fft22_mf350353.Jpeg

Kahvemi dodurmadan evvel bitti...

The Why Back ( Özgürlük Yolu)(2010)

Sibiryadaki esir kampindan kaçan bir grup esir Sibiryanin soğuk ve dondurucu doğasıyla mücadele ederler ardından çölü geçmeye çalışırlar ardindan Himalayalar 6bin km yol yürüyen ekip Hindistana ulaşarak kurtulurlar.. yaşanmış bir yol macerası bu tarz filmlerin hastasiyim cidden..

8/10
b07fd9d741f8b9a1ca7c879366cbfe8d.jpg

fxjktq5d.jpg

ohhhh bu neydi lan böyle
hic lafi eveleyip gevelemeden direkt konuya giriyorlar
2 bucuk saat nasil gecti hic bilmiyorum
bu kadar dolu ve aksiyon barindiran nadir film gördüm ben
russo kardeslere helal olsun 10 senede olusan altyapiyi cok güzel islemisler
bundan daha iyisi olamazdi herhalde
spoiler falan vermek istemiyorum gidin kendiniz izleyin
10/6

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sibiryadaki esir kampindan kaçan bir grup esir Sibiryanin soğuk ve dondurucu doğasıyla mücadele ederler ardından çölü geçmeye çalışırlar ardindan Himalayalar 6bin km yol yürüyen ekip Hindistana ulaşarak kurtulurlar.. yaşanmış bir yol macerası bu tarz filmlerin hastasiyim cidden..

8/10
İzlemediysen Avustralyada geçen bir yol hikayesi var.Onu da beğenirsin ama ismini unuttum.

8/10
Üstat Way olacak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt