İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 346 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1546025622322.png

Filmi izlemeden önce Telltale games oyunları veya Life is Strange oyunu gibi olmasını bekliyordum. Kısmen de öyle oldu. İlk başta saçma sapan seçimler ile başlıyorsunuz ki sizi alıştırıyor. Daha sonra yavaş yavaş daha kritik seçimler yapmaya başlıyorsunuz. Ama yaptığınız seçimler onların istediği yolda değilse geri başa dönmesi sıkıcı ve saçma geldi. Yani daha az seçim yaptır ama kendi istediğim yolda gideyim falan dedim. Ama ilk sona geldikten sonra baştan başlatıp farklı seçimlerle ilerleyince daha değişik gidişat ve sona ulaşıyorsunuz. Ben şimdilik 3 tane farklı son gördüm. (ikisi benzerdi gerçi) Belki bir-iki deneme daha yaparım.

*özellikle kasa şifresi belirleyici oluyor.

*kavga sahnesinde "pencereden kaç"ı seçin ve olanları izleyin :D

*sanırım tüm sonlar mutsuz bitiyor..

Mara

İntikam Meleği

Creed 2

Revenge - İntikam

Büyük Yıkım

Kasırgada Vurgun

Doğruluk mu Cesaret mi ?

Romina

Tau

Gemini

Özgürlüğün Elli Tonu

Josie

Better Watch Out

Mom

Traffik

En Güzel Ada

Güzel filmler :ka:

Mara

İntikam Meleği

Creed 2

Revenge - İntikam

Büyük Yıkım

Kasırgada Vurgun

Doğruluk mu Cesaret mi ?

Romina

Tau

Gemini

Özgürlüğün Elli Tonu

Josie

Better Watch Out

Mom

Traffik

En Güzel Ada

Güzel filmler :ka:

Önerilerini takip edeceğim renktaş güzel filmler.. Revenge-kasırga da vurgun falan duruyordu bilgisayarda zaten.. Özellikle trafik ve beter watch out güzel filmler pek bilinmeyen gerilim filmleri tam benlik artık aşırı derecede zorlanıyorum yeni film bulmakta

Pain & Gain: Gerçek bir olayı aksiyon komedi filmi olarak anlatmışlar. Sıkılmadan izledim gayet güzel olmuş. Verdiği mesaj ise aza kanaat et :)

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MV5BOWJhMjJjMDItODQxYS00ODIyLWJhYzAtNTliMDhkZjM0YTA1XkEyXkFqcGdeQXVyNzkwMjQ5NzM@._V1_.jpg

True Romance (1993) - IMDb

James Gandolfininin parladığı ilk büyük film. Rip.

7/10

Korku filmi tavsiyesi yapabilecek var mı? Bulamıyorum artık izleyecek bir korku filmi. Asmalı kesmeli korku filmlerinden pek haz etmem gerilimi yüksek değilse.

Korku filmi tavsiyesi yapabilecek var mı? Bulamıyorum artık izleyecek bir korku filmi. Asmalı kesmeli korku filmlerinden pek haz etmem gerilimi yüksek değilse.

The boy- ghostland-hush- sessiz bir yer- bad genius- breaking in-colonia-home invasion-tiger house- sweet home- marrowbone- neighbour-panic room- traffik-kapan- dont breathe- shallows- tünelin ucunda - the gift-a tale of 2 sisters

Asma kesme olsa da bazılarında gerilimi yüksek pek bilinmeyen filmler önermeye çalıştım

Kendinizi film izlerken değil de adeta oyun konsolunda, senaryolu bir oyun oynuyormuş gibi hissediyorsunuz. Bu tarz filmler umarım daha da çoğalır. 9/10

1546351294697.png

Vangelis'in müziğiyle gerçekte yaşanmış bir olaylar manzumesini sinematografik açıdan şahane anlatan 4 oscarlı sinema filmidir.

din, mezhep, kardeşlik, ulus, centilmenlik, mücadele, azim, çalışkanlık gibi hemen hemen dünyadaki tüm önemli mevhumları temasında barındıran klasiktir.

çinde misyonerlik yapan protestan bir rahibin tutucu oğlu olan liddell, cambridgeli yahudi abrahams, oxfordlu gazeteci bir ailenin oğlu olan montague, muhafazakar partili havers, tıp talebesi stallard gibi talebe gençlerin 1924 olimpiyatlarında büyük britanyayı tüm farklılıklarına rağmen kenetlenerek bireysel mücadele ettikleri branşlarda bile takım olmayı başararak tarihi zaferlere imza atmasını ve bilhassa son müsabaka ile amerikalıları madara edişinin destansı öyküsüdür.

film, seyriciye londra'dan paris'e geçen ekibin o yaz büyük kazanımlar elde ettiğini bunu birbirlerine borçlu olduklarını ve hayatlarının geri kalanında her birinin kendi dallarında, kariyerlerinde zirveye çıkarak örnek insan olmalarını aktarmakta.

mutlaka izlenmeli... betamaxlarda, vhslerde, trt'de izlemiş olmama rağmen ara ara internetten de izlerim tavsiye ederim renktaşlarımdan izlemiş olanlarına da izlememiş olanlarına da...

iskoçya-fransa arasındaki atletizm müsabakasında gerçek hayatta yaşanan mucizevi bir olay da filmde geçmektedir, onun sahnesi;

Mükemmel bir yapım olmuş benim gibi doğa ile mücadele filmi sevenler varsa izlemeli resmen filmin içinde bulacaksınız kendinizi..(2018 yapımı)
Puanim 9/10

On bin yıl önce hayvanları avlamak için harekete geçen kabile küçük bir üyesini kaybediyor sonrası için spoiler vermem gerekebilir..iyi seyirler
f6700ee5b1ec89b35d6a6ed69e5655c3.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt