İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 348 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
the quiet man 1952 :tbr: :tbr:

Ekli dosyayı görüntüle 36931

Sessiz Adam (1952) - The Quiet Man

-------------------------------------------------------------------
3 Godfathers

Ekli dosyayı görüntüle 36932

Çöl Yavrusu (1948) - 3 Godfathers

-----------------------------------------------------------------

true grit 1969

Ekli dosyayı görüntüle 36933

İz Peşinde (1969) - True Grit

--------------------------------------------------------

rooster cogburn

Ekli dosyayı görüntüle 36936

Rooster Cogburn (1975)
üç baba çok iyidir bebeğe kuru fasulye mi yedirsek diye birbirlerine bakarlar :)

3920927.jpg

''Sessiz Bir Yer'' filmini andıran güzel bir gerilim olmuş. Soru işaretlerinin neredeyse tamamı cevaplanmadan bitti film. İkincisi olur herhalde. 7/10

Film 120dk ilk 50-60dakikasi gerilim aksiyon olarak iyi ama sonlara dogru baya dusuyor.
Zar zor bitirdim
Konu guzel
Senarya kotu
Oyunculuklar vasat

Film 120dk ilk 50-60dakikasi gerilim aksiyon olarak iyi ama sonlara dogru baya dusuyor.
Zar zor bitirdim
Konu guzel
Senarya kotu
Oyunculuklar vasat

Baymasının nedeni o saçma nehir sahneleri o kadar uzatılmış ve abartmışlar ki el kadar bebeler neleri atlatıyor.. Bence gerilimi iyiydi ama A quiet placein senaryosuna yaklaşamaz aşırı derecede boşluklar var..

Baymasının nedeni o saçma nehir sahneleri o kadar uzatılmış ve abartmışlar ki el kadar bebeler neleri atlatıyor.. Bence gerilimi iyiydi ama A quiet placein senaryosuna yaklaşamaz aşırı derecede boşluklar var..

-Olay ne bir kere onu tam aciklayamamislar.Dusman kim :D
-evden arabayla tüyen 2 elemanin akibeti ne oldu?
-okula sigindim artik orada yasayabilirim.Ee diger insanlar dunya ne oldu duzen boyle mi devam edecek

Zar zor bitirdim
Konu guzel
Senarya kotu
Oyunculuklar vasat

2-3 yıl önce olsa bu filmde bu kadar gerilmez ve de beğenmezdim dolayısıyla. Yusuf Hocam hayırlısıyla bir baba ol demek istediğimi daha iyi anlayacaksın. O koruma içgüdüsünü iliklerime kadar hissettim. Tabi bu filmin sonlarının kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor dediğin gibi.

Bu arada S.B. çökmüş yahu. Yaşlanıyoruz.

2-3 yıl önce olsa bu filmde bu kadar gerilmez ve de beğenmezdim dolayısıyla. Yusuf Hocam hayırlısıyla bir baba ol demek istediğimi daha iyi anlayacaksın. O koruma içgüdüsünü iliklerime kadar hissettim. Tabi bu filmin sonlarının kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor dediğin gibi.

S.B'yi R.G çökertti üstat hem de çok fena :)

Hocam ben bu hissi A quiet placete daha çok almıştım.. Onun üstüne bunu izleyince o kadar etkilemedi önce bird boxı izlesem muhtemelen daha da gerilirdim.. Bu tarz iyi hoş da özellikle biz gibi çocuğu olanları çok karamsarlığa itiyor..
Aslında dünya üzerinde bu filmlerden daha büyük vahşetler yaşanıyor insan ütopik bir filmde bile böyle kötü oluyorsa bu gerçekleri görsek heralde intihar edenler olur.

Hocam ben bu hissi A quiet placete daha çok almıştım.. Onun üstüne bunu izleyince o kadar etkilemedi önce bird boxı izlesem muhtemelen daha da gerilirdim.. Bu tarz iyi hoş da özellikle biz gibi çocuğu olanları çok karamsarlığa itiyor..

Tamamen hemfikiriz. İki filmde de boşluklar var fazlasıyla. 2. filmleri gelir diye ümit ediyorum ama A Quiet Place'in sonunda çözümü göstermeleri ikinci filmin heyecanına darbe vurdu şimdiden tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt