İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 434 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaslar, 3 tane savas filmi vardi.
Birinde at mi ne vardi, digeri Ingiltere'de bir limana filan saldiriyorlardi digeri de 1917 galiba. Hangisinde dram sahnesi daha az? Hamgi film bam bam ilerliyor?

1593255025356.png

İki filmi de oldukça beğendim, güzel mesajlar içeriyordu. Deli filmi, Emanet'e kıyasla bir tık daha iyiydi. Taksici Güven karakteri çok iyi oturmuş Cem Yılmaz'ın üzerine. Düşük beklentiyle, güzel vakit geçirmelik filmler.

Jokeri nasıl buldun reys
beğendim baya. karakterin kafasında zaten mevcut olan çatlağın nasıl darma duman hale geldiği çokça anlatılmıştı filmi izlemeden önce okudum baya oyunculuğa da diyecek bişey yok fakat daha fazla hoşuma giden kısımlar bu evrende joker ismini nasıl aldığı detayı ve son bölümdeki anarşiydi.
ikilemde kaldığım bi konu oldu thomas wayne'in oğlu olduğu mevzusunda. anasının şizo olmasından dolayı uydurduğu bi yalan mı yoksa gerçekten öyle de o zengin hırbo olayın üstünü mü kapatmış? gerçi benzer hayalleri sanrıları jokerde yaşadı ama yinede emin olamadım

beğendim baya. karakterin kafasında zaten mevcut olan çatlağın nasıl darma duman hale geldiği çokça anlatılmıştı filmi izlemeden önce okudum baya oyunculuğa da diyecek bişey yok fakat daha fazla hoşuma giden kısımlar bu evrende joker ismini nasıl aldığı detayı ve son bölümdeki anarşiydi.
ikilemde kaldığım bi konu oldu thomas wayne'in oğlu olduğu mevzusunda. anasının şizo olmasından dolayı uydurduğu bi yalan mı yoksa gerçekten öyle de o zengin hırbo olayın üstünü mü kapatmış? gerçi benzer hayalleri sanrıları jokerde yaşadı ama yinede emin olamadım

aynen babası olup olmadığı belli değil ama bence babasıydı. yoksa alfred 30 sene önce yasanmış şeyi birden nasıl bilsin, anasının fotoğrafında da tw yazıyordu

başka teori her şeyin rüya olması, yaşananların yaşanmaması.

ben beğendim filmi ama heath ledger mi joquin mi sorsalar heath derim farklı joker olsalar da. daha iyi filmler çevirdi.

aynen babası olup olmadığı belli değil ama bence babasıydı. yoksa alfred 30 sene önce yasanmış şeyi birden nasıl bilsin, anasının fotoğrafında da tw yazıyordu

başka teori her şeyin rüya olması, yaşananların yaşanmaması.

ben beğendim filmi ama heath ledger mi joquin mi sorsalar heath derim farklı joker olsalar da. daha iyi filmler çevirdi.
rüyaya bağlamazlar ya.

diğer iki filmdeki jokerler (89,2008) bence önde fakat bu filmdeki joker diğer tüm jokerlerden (o iki film, dizi, anime vs) temel olarak tamamen farklıydı da. duygusal ve karamsar bi tipti ve bu tipin hakkını da baya baya vermiş
benim sıralamam
heath ledger
jack nicholson
ve bu olur reis

Joker;
Arthur Fleck filmde kendisi için güçlü, ideal, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir baba figürü arıyordu. İlk olarak Murray'da rol model babayı buldu sandı ama Murray aslında dejenere olmuş toplumun üst tabakasını eğlendiren, halkı zerre kadar önemsemeyen bir adam. Dışarıda bir sürü olay yaşanırken o rahat rahat Talk Show'da Arthur'la dalga geçip, onun üzerinden insanları eğlendirmeye çalışıyordu. Diğer yandan Thomas Wayne da halkı düşündüğünü söylese de o da tıpkı Murray gibi halkın içinden biri olan Arthur'u hakir görmekten başka bir şey yapmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt