İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 436 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Organize Isler - Kahkaha atiacak film degil ama yine de eglenceli
Aykut Eniste - 2 3 sahnede kahkaha attirdi ve eglenceli ama bazen ileriye saldim
Cinayet Susu - Guzeldi, Feyyaz Yigit gercekten komik sadece aceleyle bitti gibi
Aile Arasinda - Ikinci kez izledim, daha cok sevdim, eglenceli
Bir film daha izledim ama unuttum

Upgrade diye bir film izliyorum şimdi. Bu nedir be kardeşim.90'larda ki çevrilen bilim kurgu filmlerin en kötüsü bile bundan daha iyidir.
Bahsettiğiniz film linkini aşağıya bıraktığım filmse ben çok sevmiştim. Bütçesinin çok ama çok üzerinde bir yapım. Vermek istediği mesajı seyir zevkini üst seviyede tutup, sıkmadan çok güzel vermiş bence. On milyonlarca dolarlar harcayıp ters köşe yapacağız, izleyiciyi yanıltacağız, şaşırtacağız diye hiç edilen onlarca filmin yapamadığını, beceremediğini çok düşük bir bütçeyle güzel bir şekilde yaptığını düşünüyorum bu filmin. Filmin başlarındayken hoşlanmayıp bitirmediyseniz bence bir şans verin. :)
Ayrıca öyle çok uçuk bir bilim kurgu filmi de değil. Muhtemelen yakın geleceği yansıtıyor.

Bahsettiğiniz film linkini aşağıya bıraktığım filmse ben çok sevmiştim. Bütçesinin çok ama çok üzerinde bir yapım. Vermek istediği mesajı seyir zevkini üst seviyede tutup, sıkmadan çok güzel vermiş bence. On milyonlarca dolarlar harcayıp ters köşe yapacağız, izleyiciyi yanıltacağız, şaşırtacağız diye hiç edilen onlarca filmin yapamadığını, beceremediğini çok düşük bir bütçeyle güzel bir şekilde yaptığını düşünüyorum bu filmin. Filmin başlarındayken hoşlanmayıp bitirmediyseniz bence bir şans verin. :)
Daha once Venom'u izlememistim, bunu izledikten sonra Holywood bunu ceker demistim ve Venom cekildi. Gerci hangisi once bilmiyorum ama Avustralya versiyonu bence daha guzeldi.

Daha once Venom'u izlememistim, bunu izledikten sonra Holywood bunu ceker demistim ve Venom cekildi. Gerci hangisi once bilmiyorum ama Avustralya versiyonu bence daha guzeldi.
Yakın dönemlerde vizyona girmişler. Venom zaten er ya da geç çıkacağı belli, işleyişi, hikayesi belli bir çizgi roman filmiydi. Marvel ve Sony'de hazır bu kadar çok izleyiciye sahipken araya saldı Venom'u. Benzer bir işleyiş ile farklı bir temayı işliyor ama Upgrade benim izlediğim kaliteli bilim kurgu filmlerindendi. Her şey tahmin edilebilir bir şekilde ilerlerken beklenmedik bir hikayeye dönüyordu, geçişler çok iyiydi. Boş sahneler, diyaloglarla kafayı doldurup, beyni uyutup da ters köşe hissi yaratmaya çalışan bir film de değildi. Olağan akışıyla, sadece bir anlatımla güzel işliyordu bu gibi şeyleri izleyiciye. Özellikle bilim kurgu seven, yakın gelecek temasını seven arkadaşların da izlemesini tavsiye ederim. Çok popüler bir film değil ama oldukça kaliteli bir film. Leigh Whannell düşük bütçelerle iyi işler çıkartan birisi zaten.

1.5 ay önce Midsommar'ı izlemiştim, şiddetle tavsiye ederim. Korku filmi denemez ama başından sonuna kadar insanı rahatsız ediyor. Bu rahatsızlığı aydınlık bir film atmosferinde vermesi de benzer türdeki filmlerden kendisini ayırıyor denebilir.

Ayrıca öyle çok uçuk bir bilim kurgu filmi de değil. Muhtemelen yakın geleceği yansıtıyor.
Bu film. Bahse girerim sen ben düşünsek bile böyle bir senaryo yazarız. Tabii beğenenler de saygım var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt