İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 445 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dogru duzgun film kalmadi

netflixdekilerin yarisi ya escinsel ya subyanci tarz filmler, obur fimlerin cogu siyasi msjlarla dolu.
Netflix çok kullanışlı bir platform olmasına karşın kendi yapımlarıyla sinema ve dizi sektörüne bir kalitesizleşmeyide beraberinde getirdi. Dizileri asla bir HBO kalibresinde değil. Oyunculuklar ve oyuncu seçimleri çok özensiz ve başarısız. Filmleride genelde alelacele bitirilmiş özensiz yapımlar. Ayrıca çıplaklık kullanımı, eşcinselliğin sıradanlaştırılması, cinselliğin ergenlik seviyesine indirgenmesinin normalleştirmesi gibi bir misyonu varmış gibi hareket ediyor yani sahipleri sübyancımıdır eşcinsel midir dertleri nedir anlayamadım. Umarım daha fazla sayıda projenin yapımcılığına soyunmak yerine daha az sayıda ve kaliteli içerik üretirler.

Netflix'in orjinal içerikleri için film yapım kalite seviyesi kesinlikle A sınıfı olmadığı gibi B sınıfı da değil. Farkında olmayarak arada kalmış bir sınıf oluşturmuşlar BA sınıfı ya da A- sınıfı diyebiliriz. Bir iki film ve dizisi dışında malesef genel durumu bu.

PS: Bilmem daha önce kimse bu saptamayı yaptı mı eğer yapmadıysa Karakullukçu gibi bu tespitimin patentini isterim.

7/10
Olayların başlangıcı burada da bir Çinli yüzünden oluyor normalde 6 verecektim bu sebepten 7'ye çıkarıyorum

5.5/10

6/10
Ruslardan fena olmayan bir bilim kurgu

6.5/10

5/10

ferhan şensoyun 2013 yapımı muhalif başkan filmini izledim de sağlam gündem olacak öngörü sayılabilecek isabeti ucu ucuna ıskalamış kral
çinden bahsetmiş wuhandan bahsetmiş o sahneyi hastalık değilde başka bişeyle bağlamış
bi kaç sahne sonra kasaba virüsten dolayı karantina altına alındı muhabbeti var onuda keçi gribi diye bişeye bağlamış.

Receb İvedik 6'yı görünce Netflix'ten izleyeyim dedim hafta sonu.Gördüm ki istikrarlı bir şekilde düşüşü devam ediyor Şahan ve ekibinin.Film çok çok çok kötü.3. seriden itibaren çekilen filmler kötü en kötü şeklinde giderken bu filmden sonra seriyi sonlandiracağı kanaatindeyim...Konu basit, içerik absürt dereceyi de aşarcasina saçma,bol bol mantık hataları-iletisim algı problemi, görüntü ve animasyon uyumsuzluğu vs.Zaten küfür kıyamet saymıyorum... Afrika kabilelerinin kendi aralarında başka Receb İvedik ile Türkçe konuşması zannedersem durumu özetliyor.Hayvan araştırması yapan uzmanların kıyafetleri ile dolaşan Recep İvedik ve arkadaşını üzerinde çalışma yaptıktan sonra bile hâlâ gorilden ayırt edememesi ise bu kadar da olmaz dedirtiyor.

Receb İvedik 6'yı görünce Netflix'ten izleyeyim dedim hafta sonu.Gördüm ki istikrarlı bir şekilde düşüşü devam ediyor Şahan ve ekibinin.Film çok çok çok kötü.3. seriden itibaren çekilen filmler kötü en kötü şeklinde giderken bu filmden sonra seriyi sonlandiracağı kanaatindeyim...Konu basit, içerik absürt dereceyi de aşarcasina saçma,bol bol mantık hataları-iletisim algı problemi, görüntü ve animasyon uyumsuzluğu vs.Zaten küfür kıyamet saymıyorum... Afrika kabilelerinin kendi aralarında başka Receb İvedik ile Türkçe konuşması zannedersem durumu özetliyor.Hayvan araştırması yapan uzmanların kıyafetleri ile dolaşan Recep İvedik ve arkadaşını üzerinde çalışma yaptıktan sonra bile hâlâ gorilden ayırt edememesi ise bu kadar da olmaz dedirtiyor.
Abi adam komik ya😂😂😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt