İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 447 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Film tavsiyeleriyle ilgili yeni bir konu mu açsam, bu konudan mı paylaşsam bilemiyorum. Çünkü sinema çocukluğumdan beri benim için futboldan da önde gelen bir hobi, hatta hobiden de öte bir yaşam tarzıydı. Millet sokakta top tepiştirirken ben seri katil gibi gece gündüz tenha sinema salonlarında vizyonda ne varsa izlemekle meşguldüm. Millet karı kız peşinde koşarken ben amatör olarak eleştirmenlik yapıyor, oturup makale yazıyordum. Neyseki iş hayatıyla birlikte oluşan zamansızlıkla durumum normale döndü.

Şimdiyse nerden başlayıp hangi birini tavsiye etsem bilemiyorum. Ayrıca bu forum bunun yeri midir ona da karar veremedim.

Son günlerde bazı konulardaki postları gördükçe, Galatasaraylı taklidinden bıkmayan kuşların mesajlarını okudukça, rezil futbolumuzu da izledikçe forumdan da soğudum. Belki de forumdan elimi ayağımı çeker giderim bilemiyorum. Bu psikotravmatik postu neden attım ondan da emin değilim.
Burada paylaş düşüncelerini r'taş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt