İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 532 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
* outlander (2008) ;
vikingler - aliens(yaratiklar) - time traveler(zaman yolcusu,,) konseptli ,,,oyunculuklari oldukca begendigim, hikaye kendini izleten,,,ozellikle yaratik konsepti(sekli semali,hareketleri vs) iyi olmus etkileyici ve farkli.

Dizi bu sanırım. ?

selamlar sevgili levent,

benim ekledigim film. 2008 cikisli.
*tur olarak ayni isimli dizi ile cok farkli...

*outlander dizisi (2014 ~ ) iyi bir reytingi olan romantik fantazi dram soslu dizi yanilmiyorsam...

ekledigim film nacizane bana ; bazi sahne veya objelerden bir kac filmi animsatti vs;
misal izlediyseniz hatirlarsiniz ; 1999 cikisli 13.savasci .13.warrior(antonio banderas) eski bir film, viking bazli ,yaratikli vs.
veya
*outlander daki creature/yaratik bana * aliens/yaratik filmindeki yaratiga benzettgim, fakat burdaki bayagi ilginc.

6. 6.5 civari puan ortalamasi veriyor bir kac bilindik site...
elbette film 7 puan uzeri gelmeyebilir. goreceli. < > filmde *a sinif tepe oyuncular kullanilsaydi kanimca buyuk butce,yapim vs bazli olurdu sinif olarak...belkide yapimda 7 ve uzeri gerektirecek puani bu yonlerden de kotarabilirlerdi,.. bilemiyorum...
*kimi zaman dar butceli ,normal oyuncularin etkileyici performansi ve iyi bir hikaye ,kurgu vs nedeniyle de yuksek puan alabiliyor x yuksek butceli olmayan super starsiz film.

benim adima bu filmde aldigim tat yeterli idi begenmem adina...
13.savasci filmide ayni sekilde begendigim yapim olmustu o donem ilk ciktiginda izledigimde.

iyi seyirler dilerim.

selamlar sevgili levent,

*outlander dizisi (2014 ~ ) iyi bir reytingi olan romantik fantazi dram soslu dizi yanilmiyorsam...

ekledigim film nacizane bana ; bazi sahne veya objelerden bir kac filmi animsatti vs;
misal izlediyseniz hatirlarsiniz ; 1999 cikisli 13.savasci .13.warrior(antonio banderas) eski bir film, viking bazli ,yaratikli vs.
veya
*outlander daki creature/yaratik bana * aliens/yaratik filmindeki yaratiga benzettgim, fakat burdaki bayagi ilginc.

elbette film 7 puan uzeri gelmeyebilir. goreceli. < > filmde *a sinif tepe oyuncular kullanilsaydi kanimca buyuk butce,yapim vs bazli olurdu sinif olarak...belkide yapimda 7 ve uzeri gerektirecek puani bu yonlerden de kotarabilirlerdi,.. bilemiyorum...
*kimi zaman dar butceli ,normal oyuncularin etkileyici performansi ve iyi bir hikaye ,kurgu vs nedeniyle de yuksek puan alabiliyor x yuksek butceli olmayan super starsiz film.

13.savasci filmide ayni sekilde begendigim yapim olmustu o donem ilk ciktiginda izledigimde.

iyi seyirler dilerim.
Sevgili Deniz;
Teşekkür ederim. Bilgilendirmeleri okudum. Film bilgin hakikatten muazzam. Her daim faydalanmak isteriz. Bahsettiğin filmi araştırıp bulacağım ve izleyeceğim. Özellikle zaman yolcusu tarzı filmler epey ilgi çekici ve benimde seçtiğim tarzdır.

selamlar sevgili levent,

veya

iyi seyirler dilerim.

Sevgili Deniz;
Teşekkür ederim. Bilgilendirmeleri okudum. Film bilgin hakikatten muazzam. Her daim faydalanmak isteriz. Bahsettiğin filmi araştırıp bulacağım ve izleyeceğim. Özellikle zaman yolcusu tarzı filmler epey ilgi çekici ve benimde seçtiğim tarzdır.
Neden mektuplasiyorsunuz?

Sevgili Deniz;

oncelikle - degerli ince sozlerin ve gorusun icin tesekkur ederim.

*umarim beklentiyi yukseltmemisimdir. dilerim keyif alirsiniz - iyi seyirler dilerim.

mesajimda outlander dan ayri,
yazdigim *banderas filmi , benim vakti zamaninda izleyipte akabinde dvd'sini bayagi arayip koleksiyona katmak istedigim yegane filmler arasinda idi * 13.savasci.
konusu ve oyunculuklar asiri muazzam benim adima... elbette goreceli bir durum.

bu arada, kitap okuma adina ise, bu filmin cikis noktasi ve yazari ;
kitap ; eaters of the dead - michael crichton
muazzam bri kitaptir, begenecegini dusunuyorum - tavsiye ederim.

nacizane , vikinglerden begendigim bir soz;

“Animals die, friends die, and I shall die, but one thing never dies, and that is the reputation we leave behind at our death.”
''

selamlar,

bilimkurgu/gizem/gerilim turunde bir deneme. temposu biraz yavas, hikaye de pek orijinal sayılmaz ama yine de guzel film olmus.

filmin cozuldugu sekans icin gunluk okuma klişesi yerine daha iyi bir yöntem bulunabilirmiş.

1275D4DB-C0C4-48E7-8A15-61C1E7338963.jpeg

oncelikle - degerli ince sozlerin ve gorusun icin tesekkur ederim.

*umarim beklentiyi yukseltmemisimdir. dilerim keyif alirsiniz - iyi seyirler dilerim.

mesajimda outlander dan ayri,
yazdigim *banderas filmi , benim vakti zamaninda izleyipte akabinde dvd'sini bayagi arayip koleksiyona katmak istedigim yegane filmler arasinda idi * 13.savasci.
konusu ve oyunculuklar asiri muazzam benim adima... elbette goreceli bir durum.

bu arada, kitap okuma adina ise, bu filmin cikis noktasi ve yazari ;
kitap ; eaters of the dead - michael crichton
muazzam bri kitaptir, begenecegini dusunuyorum - tavsiye ederim.

nacizane , vikinglerden begendigim bir soz;

“Animals die, friends die, and I shall die, but one thing never dies, and that is the reputation we leave behind at our death.”
''

selamlar,
13. savaşçı filmini sinemada izlemiştim. baya kotu filmdi yav. araplar, vikingler falan derken yaratıklar da turk mu cıkacak diye dalga gectigimizi hatırlıyorum.

banderas'ın viking dilini dinleyerek ogrendigi sahne, viking kılıcının arap kılıcına dönüştüğü sahne, savaş öncesi herkesin kendi tanrısına dua ettigi sahne falan eglenceliydi ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt