İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 539 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
images

Beklediğimden çok daha iyiydi lan Eğlendirdi.

7.0/10

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Heralde bu sene izlediğim en eğlenceli film. Çok komik sahneleri var, John Cenadan bu kadar iyi performans beklememiştim
8/10

Bir kaç sahne dışında ortalama.

Timothee'yi eşcinsel arkadaşlar call me by your name filminden bilirler. Bu filmde fena değildi. Film genel olarak yavaş olsa da enteresandı, gizemli ortam havası vardı Arap star wars gibi bisey. ikinci bölümü dört gözle bekliyoruz. 7/10

images

Ustaya saygı ‍♂️

7.0/10

images

Ustaya saygı ‍♂️

Konusu ve müzikleriyle güzel bir filmdi.

7.0/10

images

Ustaya saygı ‍♂️

Konusu ve müzikleriyle güzel bir filmdi.

7.0/10

Yoksul ve sevimli hırsızı izlemediysen öneririm pek izlenmeyen yapımlardan bilhassa yoksul sahane bir film

Exam > Tek mekan ama güzel film.
El Cuerpo > Ben pek sevmesem de İspanyol sineması bu gizem, gerilim işlerini iyi yapıyor.
Loft > Bunu da yıllar önce izlemiştim. Orta kalite bir yapım, sonu iyiydi. Yalnız 2008 senesindeki izle.
Exam'ı izlemiştim güzel filmdi ben de beğenmiştim
Diğer ikisini de izlerim. Olmadı yarın iki film izlerim
Film açlığı içerisindeyim şu an :D
Eyvallah teşekkürler

Heralde bu sene izlediğim en eğlenceli film. Çok komik sahneleri var, John Cenadan bu kadar iyi performans beklememiştim
8/10

Bir kaç sahne dışında ortalama.

Timothee'yi eşcinsel arkadaşlar call me by your name filminden bilirler. Bu filmde fena değildi. Film genel olarak yavaş olsa da enteresandı, gizemli ortam havası vardı Arap star wars gibi bisey. ikinci bölümü dört gözle bekliyoruz. 7/10
Su dunedeki cocuk babasi yasindaki adamlara vurdura vurdura vurdura aktor oldu basimiza yav.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt