İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 543 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
I am mother izledim, efekt falan zayıf ve biraz uzatmak için gereksiz sahneler var ama kurgu, sürpriz ve işlediği felsefi yönü çok beğendim

I am mother izledim, efekt falan zayıf ve biraz uzatmak için gereksiz sahneler var ama kurgu, sürpriz ve işlediği felsefi yönü çok beğendim
filmi izledim, ben de begendim. dedigin gibi grafikler zayıf ama cok dusuk butceliymis hos gormek lazım. gereksiz uzun olduguna da katılırım. dısardan gelen kadın daha once girmeliydi filme. galiba surprizi daha etkili olsun diye ilk bolumu uzun tutup seyirciyi ikna etmeye calısmıslar ama gerek yokmus. robotun samimi olmadıgı bastan belliydi. yine de iyi bir bilim kurguda olması gereken ozellikler fazlasıyla var. guzel öneri.

The-Imitation-Game-Final-Poster.jpg

nocturnal animals
gone girl
the girl with the dragon tattoo
the secret in their eyes
no country for old men
tinker tailor soldier spy
transsiberian
gorky park
a history of violence
talented mr ripley
vertigo
aralarında izlemediklerim vardı onlardan birini izledim geçtiğimiz gün

cmtesi günü the girl with the dragon tattoo yu izledim beğendim. normalde 150dk+ kadar süren filmlerde genelde sıkılıyorum LOTR gibi değil ise ama bu film sıkmadı beni.

müsait zamanda da izlemediklerimi seçip izlicem.

The Guilty

Ekli dosyayı görüntüle 139897

Polis memuru olan Joe Bayler’ın rütbesi düşürülerek, acil durumlar için gelen telefonlara bakmakla görevlendirilir. Joe, bir gün bir gün kaçırıldığını söyleyen bir kadından telefon alır. Aldığı çağrıdan sonra Joe, kendisini büyük bir kaosun ortasında bulur.

Severim bu tür Filmleri, Burried, Telefon Kulübesi, No Turning Back misali, yani sirf bir kisi üzeri kurulmus bir Gerilim, Dram Filmi. Belki sizin icin sikici olur ama ben böyle One-Man-Show türü Filmleri begenirim Jake de hic fena oynamamis rolünü.

7/10
Önceki gün izlemiştim bu filmi. Jake Gylnhaal ı çok severim. Ayrıca suç filmleri meraklısıyım. Ancak bu filmi beğenmedim. Sıradan bir konuyu fazla abartmışlar. Beklentimi karşılamadı.

Dün akşam bu filmi izledim. farklı, alışılmamış bir konusu var. Önerebilirim.

Ekli dosyalar

• runawayjury_1.jpg
    runawayjury_1.jpg
    313.4 KB · Görüntüleme: 41
wes anderson'un yeni filmi cıkmıs. oyuncu kadrosuna baktım da sampiyonlar ligi gibi. bilen, izleyen var mıdır?
timothee chalamet
bill murrey
tilda swinton
adrien brody
benicio del toro
owen wilson
willem dafoe
christoph waltz
edward norton

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt