İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 545 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MV5BN2ZiMDMzYWItNDllZC00ZmRmLWI1YzktM2M5M2ZmZDg1OGNlXkEyXkFqcGdeQXVyNDQ2MTMzODA@._V1_.jpg

boş aksiyon sevenler için ideal ama totalde leş bir filmdi
5/10

Orijinali izle
Yüzbin kere daha ii

filmi izledim. ilk yarım saati ve son yarım saati cok iyi ama ortası biraz monoton, gerilim yukselmiyor. doktorun asagıdaki hucrelere yaptıgı ziyaretler, kadını ikna etme denemeleri, iki adamın hucreden kacması ve yakalanması vs. sonraki olaylara etki etmeden oylece olup bitiyor gibi. ben genel olarak begendim ama.

İzleyeli epey oldu orta kısımları çok iyi hatırlamıyorum ama sonunda baya şaşırmıştım sürprizli filmler her daim favorilerimdendir tabi çok sıkıcı olunca sirf sonu da kurtarmıyor ..

images

Netflix’te denk geldim. Çerezlik film. Başından belli edilen bir son. Vasat geldi.

5.0/10

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Das Boot(1981)

2. Dünya savaşında bir alman denizaltı mürettabatının yaşadıkları anlatılıyor. Giriş ve sonu dışında tek mekan diyebiliriz. 3.5 saatlik director cut versiyonunu izledim adamı sıkmıyor tabi 2 akşamda izledim bunu. 1980 teknolojisinde greenscreen ve mekan atmosferi nasıl yapıyorsunuz ya

7.5/10

das boot.jpg

Das Boot(1981)

2. Dünya savaşında bir alman denizaltı mürettabatının yaşadıkları anlatılıyor. Giriş ve sonu dışında tek mekan diyebiliriz. 3.5 saatlik director cut versiyonunu izledim adamı sıkmıyor tabi 2 akşamda izledim bunu. 1980 teknolojisinde greenscreen ve mekan atmosferi nasıl yapıyorsunuz ya

7.5/10

Ekli dosyayı görüntüle 141176

******spoyler*********

deniz altindan kurtulduktan sonra limanda bombalandiklari sahne cikmiyor aklimdan. bir iki ay oldu izliyeli hala etkisindeyim o sahnenin

*******spoyler******

EC8AA798-A2A6-4369-AC4A-58C13F9BEABE.jpegdream alliance isimli atın gercek yasam hikayesini anlatan bir film. tum at yarısı filmleri gibi zaman zaman rocky izliyormus hissiyatı vermiyor degil. ama seabiscuit, secretariat veya bold pilot kadar efsane bir at olmadıgından insanların hikayesi daha on plana cıkmıs. basroldeki at da cok yakısıklı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt