İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 576 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MXhJoIa.jpg

Keske, hafizamdan silebilseydim, tekrar izleyebilsem.
Tarihin en balon yapımı

15li yaşlarda izledim diye hatırlıyorum o yüzden aklımda pek sahnesi yoktu geçenlerde görünce izleyeyim dedim

filmin director's cut versiyonunu izledim 3 saate yakındı. imdb puanına aldanmayın gayet güzel bir film 8e yakın puan rahat alabilir. imdb puanının düşük olmasının sebebi hollywood yapımı olmasına rağmen hristiyanların kötü müslümanların iyi gösterilmesi gibime geliyor. salahaddin eyyubiyi çok güzel anlatmışlar oynayan da suriyeliymiş mükemmel oynamış tebrik ediyorum kendisini. 7.8/10

Netflix : Aşk ve canavarlar

Eğlenceli bir macera ve hayatta kalma üzerine kurulu fantastik bir film.

Klişe sahneleri de güzel kotarmışlar.Canavar modellemeleri fena değil.

Evde keyifle izlenebilecek bir film , öneririm.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

images

Matrix efsanesine pek uymayan bir film. Genel anlamda pek yakıştıramadım seriye. Özellikle ilk filme.

Ama yine serinim diğer filmlerinin kalitesini göz önüne almazsak fena olmayan standart bir aksiyon-bilim kurgu filmiydi diyebilirim.

Neo ve Matrix hayranlığımı da işin içine katınca puanım;

7.0/10

images

10-15 senedir her yeni yılın ilk günü olduğu gibi kahvaltıdan sonra yine Home Alone 2 izledim. Kendimi iyi hissettiriyor

Tam bir şaheser

8.0/10

images

10-15 senedir her yeni yılın ilk günü olduğu gibi kahvaltıdan sonra yine Home Alone 2 izledim. Kendimi iyi hissettiriyor

Tam bir şaheser

8.0/10

Joe Pesci üstadı bu vesileyle selamlamış olalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt