İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 577 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Matrix Resurrections

4/10

Hugo Weaving ve Lawrence Fishburne olmasi zaten epic faildi, arti filmin senaryosu ayri bir faildi.

Sadece cash grab icin yapilmis bir film, son 20 yilin en guzel trilogylerinden birine hic yakismadi.

MV5BNjZjNDE1NTYtYTgwZS00M2VmLWEyODktM2FlNjhiYTk3OGU2XkEyXkFqcGdeQXVyMTEyMjM2NDc2._V1_.jpg

Güzel filmdi.

7.5/10

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

15li yaşlarda izledim diye hatırlıyorum o yüzden aklımda pek sahnesi yoktu geçenlerde görünce izleyeyim dedim

filmin director's cut versiyonunu izledim 3 saate yakındı. imdb puanına aldanmayın gayet güzel bir film 8e yakın puan rahat alabilir. imdb puanının düşük olmasının sebebi hollywood yapımı olmasına rağmen hristiyanların kötü müslümanların iyi gösterilmesi gibime geliyor. salahaddin eyyubiyi çok güzel anlatmışlar oynayan da suriyeliymiş mükemmel oynamış tebrik ediyorum kendisini. 7.8/10

Balian: Kudüs'ün değeri nedir?
Selahaddin: Hiçbir şey. (Bir kaç adımdan sonra geriye dönüp) Her şey!

Cennetin Krallığı'nın hak ettiği puanı alamamasının tek sebebi sinemalarda director's cut versiyonunun yayınlanmamasıdır. Filmin kurgu montajını artık kim yaptıysa, başarısız bir iş yaptığı aşikar. Director's cut versiyonu yayınlanmış olsaydı eminim Imdb puanı da daha yükseklerde olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt