İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 349 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Novaya Zemlya'yı izledim. İzlemez olaydım. Gerçekten insanoğlunun bir birine neler yapabileceğini görmek beni gerçekten kaygıya sevk etti. Yuh dedim bazı sahnelerden sonra özellikle ama hakkını vereyim. İvan iyi adamdır.

Korku-gerilim türünde çok film izlerim. Çoğunlukla atlaya atlaya ya da elimde telefonla izliyorum artık bu filmleri, o kadar kötüler. Get outu merak ederek izledim dolayısıyla - fena değil. 7.7'nin korku filmlerinde pek rastlanmayan bir puan olduğunu da belirtelim.

Novaya Zemlya'yı izledim. İzlemez olaydım. Gerçekten insanoğlunun bir birine neler yapabileceğini görmek beni gerçekten kaygıya sevk etti. Yuh dedim bazı sahnelerden sonra özellikle ama hakkını vereyim. İvan iyi adamdır.

Ben konusunu çok beğendim ama film fazla kopuktu.. Hatta bazı yerlerde sıktı diyebilirim.. O aksiyon ve gerilimi genele yayamamışlar..

Keske sicario tarzi filmler daha cok uretilse. Soyle senede 7-8 adet fena olmaz. Ikisini bir kez daha pes pese izleyip zevkin doruklarina ulastim.

1547387459783.png

Oldukça güzel bir polisiye, gizem filmi. Ayrıca filmin içindeki siyasi ve tarihi mesajlar da oldukça iyiydi. 10/8.

1547387650378.png

Netflix yapımı bir film olduğu için biraz beklentiyle izledim ama umduğumun çok uzağındaydı. Çok basit bir kurgu ve senaryo. Oldu bittiye getirilmiş bir film. Kolay kolay demem ancak vakit kaybı. 10/2

1547387832258.png

Netflix yapımı başka bir gerilim, gizem filmi. Filmin atmosferi iyiydi, oyunculuklar da fena sayılmazdı. Sonu dışında bence güzeldi. 10/6

Ekli dosyayı görüntüle 37364

Oldukça güzel bir polisiye, gizem filmi. Ayrıca filmin içindeki siyasi ve tarihi mesajlar da oldukça iyiydi. 10/8.

Ekli dosyayı görüntüle 37365

Netflix yapımı bir film olduğu için biraz beklentiyle izledim ama umduğumun çok uzağındaydı. Çok basit bir kurgu ve senaryo. Oldu bittiye getirilmiş bir film. Kolay kolay demem ancak vakit kaybı. 10/2

Ekli dosyayı görüntüle 37368

Netflix yapımı başka bir gerilim, gizem filmi. Filmin atmosferi iyiydi, oyunculuklar da fena sayılmazdı. Sonu dışında bence güzeldi. 10/6
birinci ve üçüncü film oldukça iyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt