İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz

Kolpaçino 4 4 lük, bu yıl Oscar, Grammy, altın mandalina portakal, greyfurt, bilumum narenciye ödüllerini almalı. Aydemir abimiz yılın erkeği, Şafak Sezer ise yüzyılın yönetmeni, ganyotçuya ise Nobel ödülü direkt takdim edilmelidir 😍 10 üzerinden 11🧿

2F89471D-7D86-404C-B0D2-046BCAD2E488.jpeg

bir takım komik ve trajik olaylar neticesinde, birbirlerinden pek hazzetmeyen sert ogretmen ile sorunlu ogrenci arasında bağ kurulmasını anlatan bir film. aslında klişe bir hikaye. tipik bir kendini bulma/karakter gelişimi filmi. akışını ve sonunu tahmin etmek kolay. yine de izlemesi keyifliydi zira hem oyunculuklar çok iyi hem de komedi/trajedi dengesi çok iyi ayarlanmış.

Gone Girl i izleyen mutlaka vardır ama izlemeyen kalmasın diye paylaşmak istedim.
İlişki Koçu olarak popüler kültürde Alfa, Beta, Gama, Sigma, Delta ve Omega olarak kadın yada erkekleri ayirabiliyoruz.

Gone Girl 'de ki başrol Amy Dunne karakteri Sigma kadının uç bir noktaya geldiğinde neler yapabileceğini net bir şekilde gözler önüne sermiş.

Bilhassa onla yatayım bunla kalkayım gibi düşünceler içerisinde olan tüm renktaşlarıma seslenmek istiyorum; her Aralık kapıdan gireyim derseniz bir gün başınıza bela alabilirsiniz. Bu film aslında bununda bir uyarısı niteliğinde. David Fincher da tıpkı Dennis Villeneuve gibi en sevdiğim yönetmenlerden biri, ikisinin filmlerini genel olarak tavsiye ederek, sonlandırayim.

Dennis Villeneuve den de bir şey bırakmam lazım, Incendies ile yollarımın kesiştiği özel bir yönetmen.

Prisoners tıpkı SE7EN gibi kasvetli bir ortamda çekilmiş. Yağmur kapalı hava vs.
Bir filmin güzel olduğunu nasıl anlarsın diye sorsanız cevabım kesinlikle karakterlerden birinin taklidini yaparken kendimi bulmam derim. İşte bu, izlediğimde Dedective Lockie gibi ( Jake Gylenhaal ) gibi aynanın karşısına geçip göz kırpmaya çalıştığım doğrudur 😁
Çocuk kaçırılma hikayesi olan sağ gösterip sol vuran ve o buhranın içine gerçekten izleyiciyi çeken sonunda bile tam anlamıyla rahat nefes aldırtmayan bir filmdi. Dediğim gibi Dennis Villeneuve her filmi izlenmeli

Üst Alt