İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz

C0AC8FE7-7E7D-4387-9245-44001D3AFBAB.jpeg

lanthimos'un son filmi. feminist frankenstein hikayesi. uzun bi süre iyi gitti hem atmosfer olarak hem frankensteinlasma sureci olarak. sona dogru biraz absurd komediye donmese daha iyiydi. bence lobster ve dogtooth'un altında ama lanthimos standardında iyi bir film.

A0547C86-8BB8-4DFC-99AE-4CB620382364.jpeg

okulda bir hırsızlık olayı olunca idealist ogretmen okul yonetimiyle, ogrencilerle, velilerle catisma yasiyor. incir cekirdegini doldurmayacak mevzulardan dram yaratmaya calisan bir film. niye oscar adayi olmus anlamadim. bi numarası yok.

Netflixin 4 bölümlük dizisi ama her bölüm 1.5 saat film tadında bilhassa polisiye gizem sevenlere siddetle öneririm 7.5/10

Ekli dosyayı görüntüle 235658
Harikulade bir iş. Türkiye standartlarının üzerinde diyebilirim.

İzlemek için geç bile kalmışsın Hüsnü üstad. İlk çıktığı dönem topic'ini açmıştım.

Alfred Hitchcock'un namı değer kuşlar filmi. Korku filmi olarak geçmesine rağmen gerilim olarak izlenirse daha çok keyif verecektir. Dikkatli izleyince Harry Potter ve Lord of the Rings gibi filmlere çok fazla sahne hediye ettiğinş farkettim. Ama tüm bunlara rağmen en güzel yanı filmi kuşlar neden saldırıyora kafa yorarak takip ettiğimde aldığım. Günümüzde cevheri zevk veren yanını bu kadar klas gizleme cesaretine hiç bir yönetmen sahip değil herşey izleyici direk verilmekte ve düşük içerikte.

Screenshot_20240221_084436_Samsung Internet.jpg

Harikulade bir iş. Türkiye standartlarının üzerinde diyebilirim.

İzlemek için geç bile kalmışsın Hüsnü üstad. İlk çıktığı dönem topic'ini açmıştım.

Gökhan'ım behind your eyesi izledin mi ?

Bir yesilcam hayranı olarak bu filmi nasıl izlememisim şaşırdım doğrusu .. O döneme göre iyi yansıtılmış bir psikolojik gerilim zaten komedi-ask dışında düzgün bir yapım bulmak imkansız o dönem.. . Yeşilçam sevenleri pişman etmez diğer türlü tavsiye etmem ..

Not:araba yuvarlanma sahnesinde gülmeyin
1708621792480.png

Son düzenleme:
C889EE64-4340-462D-A5AE-E88D2ADD1D9B.jpeg

aşırı düşük bütceli (sadece bir telefon kamerasıyla tek mekanda çekilmiş) zamanda yolculuk temalı film. haliyle produksiyon namına bisey yok ama fikir oldukça ilginc ve yaratıcı. primer, timecrimes, coherence gibi filmleri sevenler bir göz atabilir.

Üst Alt