İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz

Instada 50 defa önerildikten sonra "Backtrack" filmini dün seyrettim.
Tvsiye ederim. Inanilmaz heyecanli ve sürpriz sonlu.
Adrian Brodyi benim gibi begenenler icin süper

Ww2 için bir liste yapmıştım buna bı bakabilirsin hocam
Son of Saul (düzgün çeviri bulamadığım için izleyemedim)

Flags of Our Fathers
Greyhound

Bu 2sine bakıcam muhakkak, gözden kaçırmışım, teşekkür ederim gerçekten. Bir iki tane de pasifik tarafını konu alan film var, bilip ama kasıtlı izlemediğim. İşin almansız olan kısmından mıdır yoksa soktuğum amerikan propagandasından bıktığımdan mıdır nedir bilmiyorum pasifik savaşları ilgimi çekmiyor. İnşallah bu 2si onlardan değildir. :)

Diğer hepsine bakmışım vallaha :)

Son of Saul (düzgün çeviri bulamadığım için izleyemedim)

Flags of Our Fathers
Greyhound

Bu 2sine bakıcam muhakkak, gözden kaçırmışım, teşekkür ederim gerçekten. Bir iki tane de pasifik tarafını konu alan film var, bilip ama kasıtlı izlemediğim. İşin almansız olan kısmından mıdır yoksa soktuğum amerikan propagandasından bıktığımdan mıdır nedir bilmiyorum pasifik savaşları ilgimi çekmiyor. İnşallah bu 2si onlardan değildir. :)

Diğer hepsine bakmışım vallaha :)
Biraz tirt film reis üçü de ama yoklukta izlenir yibe

16E15470-6444-4165-A5D0-36C466482924.jpeg

dusuk butceli, time-loop temalı, deneysel korku/gizem filmi. boyle denemeleri severiz ama metaforlar cok bariz olunca tat vermiyor. vivarium, platform, snowpiercer gibi filmlerdeki sorun bu filmde de mevcut. hayırlı ramazanlar.

A7EC9133-2B18-4E10-BB6C-7737D198B29A.jpeg

meşhur bar fedaisi filmini yeniden cekmisler. jake gyllenhaal patrick swayze'yi cok aratmıyor ama kotu adam ve kadın oyuncu secimi daha iyi olabilirmis. ozellikle conor mcgregor'a hic gerek yokmus. bilmeyenler icin 90'lar tarzı dovus/aksiyon/komedi iceren bir film. aslında tırt bir film ama bir neslin bodyguardlıgın havalı bir meslek oldugunu zannetmesine yol acmıs kult bir filmdir.

Üst Alt