İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 356 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
polar
41273
mimiksiz kral mads mikkelsen ve lagreta başgan oynamış. özellikle mads mikkelsen için izledim karizma oyuncu. film fena değil. rahat emeklilik yaşayamayan tetikçi hikayesi. yani netflixin john wicki . devamıda gelecek gibi
sırf john wick gibi film demesinler diye olmadık bi iş yapmışlar bi noktada
adama kazayla kendi köpeğini öldürttüler o da balık besledi

murder-in-the-first-55e965775f7be.jpg

muazzam 1 film.
kevin bacon oyunculuk dersi vermiş

8/10

qNih9G2Ov2aRKpwCLAn2cvI2RGC.jpg

fantastik-romantik filmleri severim
tavsiye üzerine izledim ama beğenmedim
başroldeki kadının oyunculuğu rezalet
aşırı derecede uyuz bir aksanı var laptopa yumruk atmamak için kendimi zor tuttum

Creed 2'yi izledim sonunda. Açıkçası Escape Plan 2 faciasından sonra 2. filmi hiç etmelerinden korkmuştum. Fakat 2. film ilk filmden bile net daha iyi olmuş bence. Yeni nesil Rocky serisinin epey bi geleceği var gibi. Allah Sylvester Stallone'ye uzun ömürler versin. Adam sanki dünyaya film çekmesi için gönderilmiş gibi.

Drago'nun oğlu rolünü canlandıran eleman tam bir azman yalnız. Öyle böyle değil. O nasıl bir vücuttur arkadaş.

ht6BM1R8bhDtuEWr8oWeCkCQRMnTjvEeNX3K00j0.jpeg

sinemada seyrettim fena değil ama ilkinin yanında çok sönük kalmış açıkcası kıvanç olmasa daha kötü yorumlarıda hakediyor olurdu.

a7213.jpg

Serinin 4.filmi.. Her filmde kaliteyi yukarı taşımayı başardılar.. Polisiye-gizem sevenler kaçırmasın bu kıtlıktan muhteşem bir film.. Serinin diğer filmleri için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt