İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 354 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MV5BZjk4ZTMwMTYtOTk1NC00OTA0LWFhMGYtZTBjMzViMDY2YWZjXkEyXkFqcGdeQXVyMTMxODk2OTU@._V1_.jpg

5/10

lawrance var diye izledim
klişelerle dolu berbat bi film
Berbat bir film değil bence hatta güzel bir nokta da yakalamışlar ama gerisi klasik hollywood filmi. Şuna bir bakmanı tavsiye ederim:

81Mi4-Qt4wL._SY445_.jpg

IMDB 7.7 fakat bence çerezlik bir film. Colin Firth sürüklüyordu filmi o da bir yere kadar. Bond filmleriyle kıyaslanması uygun değil. Başrol elemanda zayıf olmuş kanımca. 6/10

Gelmiş gecmiş en iyi filmlerden biri. Çok gerilim dolu. Sonu acı. DiCaprionun performansi mükemmel lakin Sir Ben Kingsley'in muazzam performansi da unutulmamali.

Aynen öyle çok iyi film. Özellikle film ilerledikçe iyice beyin fırtınası yapmaya başlıyorsun. Özellikle filmin belli sahnelerinde kim doğru söylüyor gerçek mi değil mi gibi durumlar insanı iyice içine çekiyor ki ne olduklarını söylemiyim spoiler vermiyim :)

Ekli dosyayı görüntüle 40352

Shutter Islan bu zamana kadar neden izlemedim dediğim çok iyi filmlerden birisi. 2010 yapımı olan film gerçekten de oldukça iyi ve sonu ile ters köşe yapan bir film. Gerilim ve gizem dolu bu filmi tüm renkdaşlarıma tavsiye ederim kesinlikle pişman olmazsınız. Benim filme verdiğim puan: 8,2 /10

Bu filmin sadece atmosferi bile bu puanı alır ya bence, dehşet bir film acayip içine çekiyor insanı.

Tutku Ağı (1998) - Rounders

Bu filmde harikaydı tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt