Jack Grealish, 2027 Yılına Kadar Manchester City'de - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jack Grealish, 2027 Yılına Kadar Manchester City'de

Ben bu yaz döneminde uçacak yine bonservis ücretleri dediğimde burada "Pandemi yüzünden kulüpler battı. Kimse 50-60'tan fazla para veremez" diyordu bundan 5-6 ay önce. Çok masumsunuz harbiden. :D Hee 50-60 milyon hee. :D

Bunu yazmaya gelmiştim adminim. İzlerken sanki geçmişten gelmiş gibi bir his bırakıyor. Çok karizmatik bir oyun tarzı var. City değil de Madrid, ManU gibi kulüplere yakışır bence. Tarz olarak diyorum tabii ki
Aynen 90ların sonu 2000lerin başındaki o yetenekli ama versatile orta saha oyuncuları gibi. Mcmanaman geliyor aklıma tam uyuşmasalarda.

Şu anki mekanik topçular yüzünden bu keyfi alamaz olduk.

grealish özel bir isim ama oyun içi lideri olmak isteyen de bir isim. Pep ile ilk zamanlarda biraz sıkıntı yaşar, onu aşarsa top 7-8 oyuncu arasına girer, aşamazsa sene sonu gider. Ortası olmaz

Severim ama 100 milyonluk topcu degil. AV champ olma ihtirasini sonraya ertelesin. Varsa o kadar veren bi keriz gonder cocugun akli gitmistir zaten coktan. Kendi istegi disinda tutunca faydali olmuyolar.

turnuva oncesi kilit oyuncu ozelinde ingilizler adina adini yazdigim ilk isimdi...digeri foden.
*muthis kumasi olan klas bir oyuncu, son donem aston villa maclarini sirf kendisi icin izlemisimdir...

*aguero yolcu oldu. tahminim stearliing'i de gondermek isteyeceklerdir, bu yonde de bir kac haber okumustum lig sonu haberlerinde..... kalsin veya gitsin ,tarzini begenmiyorum stearling'in.

*grealish'e transfer haberine son eklemek istediklerim ; mcity olsun veya olmasin, mutlaka tepe 3 takimdan birinde olmasi gereken ozel bir yetenek. zor bulunan turden.

Üst Alt