Jackson Martinez, Rekor Bir Bedelle Guangzhou Evergrande'de! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jackson Martinez, Rekor Bir Bedelle Guangzhou Evergrande'de!

Diger konuda yazmistim aynisini buraya da yazayim.

29 yasinda. 35 Milyona aldilar, 45'e satmislar, zaten geldiginden beri öyle ahim sahim bir performans sergilemiyor Atletico'da.

35 Milyona aldiklari adami hemen elden cikarabiliyorlar, biz ise Burak'i sanki saf altinmis gibi elde tutuyoruz. Atletico gider yazin yine süper bir forvet alir her zamanki gibi.
Raul 7 nin bir lafi var
Iyi forvet ariyorsaniz herzamn ath. Madride bakin diye

te doy una hostia

Neyin kafasını yaşıyorsunuz bilmiyorum ama hindistan gayet gelişmiş bir ülke... Varoşlarında ki kötü görüntüye göre mi böyle bir kanıya vardınız acaba ?

Mars yörüngesine araç yollayan ilk asya ülkesi oluyor kendileri aynı zamanda teknoloji yoğun büyüyorlar, 15-20 sene içinde Almanya'yı geçerek dünyanın en büyük 4. ekonomisi olmaları bekleniyor.

Ek olarak; çok gelişmiş ve güçlü bir orduları var.

Lütfen yani...

1.200 milyon nüfusun 300-400 milyonunun avrupai alım gücü olsun zaten avrupayı sollarlar :) Uzmanlar orduları için harcanan paraya göre çok da iyi değil diyorlar ama son alımları gayet iyi olacak.

1.200 milyon nüfusun 300-400 milyonunun avrupai alım gücü olsun zaten avrupayı sollarlar :) Uzmanlar orduları için harcanan paraya göre çok da iyi değil diyorlar ama son alımları gayet iyi olacak.

Pek anlamadim acikcasi, avrupai alim gucunden kasit satin alma gucu ise bu zaten dogrudan uretim ile baglantili bir sey ne demek istediginizi anlamadim, ordu ile ilgili yazdiginiz kisimida anlamlandiramadim, dunyanin ilk 5 ordusunun birinden bahsediyoruz, mevcut donanimiyla hali hazirda son derece gelismis ordulari var ve savunma sanayileri de ayni sekilde oldukca ileri... ya o uzman dediginiz kisiler uzman degil, ya da baska bir seyle karistirdiniz sanirim.

değerinden fazlasını bulan her futbolcu satılır. biz zamamnında buraka 10 milyon verrirlerken satabilseydik keşke şimdi 1 milyon dan fazla vermiyorlar

Diger konuda yazmistim aynisini buraya da yazayim.

29 yasinda. 35 Milyona aldilar, 45'e satmislar, zaten geldiginden beri öyle ahim sahim bir performans sergilemiyor Atletico'da.

35 Milyona aldiklari adami hemen elden cikarabiliyorlar, biz ise Burak'i sanki saf altinmis gibi elde tutuyoruz. Atletico gider yazin yine süper bir forvet alir her zamanki gibi.

Şu mesajı hacker bir kardeşimiz Galatasaray org.'un giriş sayfasına yapıştırsa da cümle alem görse

avrupalıların en sevdiğim yönü olaylara duygusal bakmamaları.oyuncu değerini buldu mu satıyor adamlar.bizde ise herifler teklif yapıyor dangalak başkan çıkıp ''burak G.Saray efsanesidir!!! satmayacağız'' diyor.hemde bu kadar borcun içinde!!!!!

yuhh yaa yuhh nasıl almışlar martinezi artık inanamıyorum bazı transferlere j.martinez futbol hayatını bitirdi y ada Drogba gibi kaçar oradan bi süre sonra

Üst Alt