Jackson Martinez, Rekor Bir Bedelle Guangzhou Evergrande'de! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jackson Martinez, Rekor Bir Bedelle Guangzhou Evergrande'de!

yuhh yaa yuhh nasıl almışlar martinezi artık inanamıyorum bazı transferlere j.martinez futbol hayatını bitirdi y ada Drogba gibi kaçar oradan bi süre sonra
Biraz zor kaçar. Drogba bonservissiz gitmişti.

Buna 42 Milyon vermişler, öyle kolay kolay gidemez. Allah billir yıllık ne kadar para alacaktır şimdi orada. Tahminen 7-10 civarı alır herhalde.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Pek anlamadim acikcasi, avrupai alim gucunden kasit satin alma gucu ise bu zaten dogrudan uretim ile baglantili bir sey ne demek istediginizi anlamadim, ordu ile ilgili yazdiginiz kisimida anlamlandiramadim, dunyanin ilk 5 ordusunun birinden bahsediyoruz, mevcut donanimiyla hali hazirda son derece gelismis ordulari var ve savunma sanayileri de ayni sekilde oldukca ileri... ya o uzman dediginiz kisiler uzman degil, ya da baska bir seyle karistirdiniz sanirim.

Harcadıkları paraya göre daha iyi olabilirdi.Ben şahsen SU 30 yerine kedini her türlü platformda kanıtlamış F 15 alırdım.Tank projeleri istedikleri verimi vermedi.PAK-FA için ortak üretim söz konusu ama Ruslar başarılı olamadı diye haberler geçiyor.Apaçiler geldi mi bilmiyorum ama onlar gelene kadar saldırı helikopter filoları çok iyi değil..Deniz kuvvetlerine lafım yok.Çok hayvani envanterleri var.
300-400 milyon derken,gelişmişlik düzeyde avrupai demek istedim ve zaten hali hazırda o rakamdalar.Adamlar araba bile üretiyor artık.

4.5 a aldığı adamı 500 bine satamayanlar utansin

?すべての鳥をファック?

Zamaninda Lazio´ya Burak Yilmaz´i 15 Milyon avroya satip, Mandzukic´i 22 Milyon avroya almak, büyük bir hamle olurdu. Madrid harbiden hep kaliteli forvetlerin pesinde, isi biliyorlar. Mandzukic tam bizim aradigimiz forvet tipi olurdu. Elmander´den bosalan boslugu, o doldurabilirdi.

burak selçuk semih chedjou olcan yasin seçsin beğensin alsın çinliler promosyonlu satışlar başladı.Burak alana tarık bedava :D

Yıllık net 12.5 milyon para alacakmış.

Çinlilerin bizden alacaği oyuncular malesef Podolski ve Sneijder. Podolski'ye teklif yaptıkları yazıyordu geçen hafta, doğru mu bilmiyorum atmasyon olabilir, Aziz de sallıyordu Nani'ye 25 teklif ettiler diye sonra 10 milyon diye çıktı. Yaya Toure'ye de teklif yapacaklarmış yılda 30 milyon sterlin, doğru mu bilmiyorum bana süper atmasyon geldi, Ingiliz Telegraph gazetesinin yalancısıyım.

Yaya Toure to be offered �30m-a-year contract to leave Manchester City and move to China - Telegrap

Son düzenleme:
Para aklama işleri bunlar.Adamlar futbol felan hikaye onlar için parayı aklayıp geçiyorlar.

Çin ligindeki 3 büyük kulübün sahipleri büyük şirketler. Çin devlet başkanı Hu Jintao futbol hastası, İngiltere ziyaretinde Manchester City tesislerini ziyaret etmişti zaten. Ülkedeki kulüp başkanlarına Avrupa kalitesinde lig kurmaları talimatı vermiş, aynı şekilde alt yapı yatırımı için de emir vermiş. Çin devleti de maddi manevi işin içine girdi, olimpiyatlarda yaptıkları gibi çok iyi bi futbol programı kurmak istiyorlar. Tabi uluslararası izleyicisi olmadığı için fazla yayılamazlar şu an ama stadyumları doluyor ve sadece Çin'deki yayın gelirleri milyar sterlinin üstündei, Çin'in nüfusu 1 milyardan fazla. Yine de şimdilik MLS'e rakip olurlar, parayı döndüremezlerse de bırakırlar bu işleri gibi geliyor.

Ayrıca Avrupa'da da kulüp almaya çalışıyorlar. Milan ve Atletico'ya Çinli yatırımcılar ortak oldu. Geçen haberi vardı, Everton'u da almaya çalışıyorlar, öncelik Amerika'lı bi yatırım şirketinde, o olmazsa Çinliler alacakmış.

Ayrıca geçenlerde enteresan bi haber çıktı. Portekiz ikinci ligine de sponsor olmuşlar. Şartlara göre Portekiz ikinci liginde en iyi takımların 11'inde Çinliler de oynayacakmış ve 3 TD yardımcısı göndereceklermiş, kaç para verdilerse.

Sponsor of Portuguese second division drops demands for 10 Chinese to start | Football | The Guardia

Son düzenleme:
Çin ligindeki 3 büyük kulübün sahipleri büyük şirketler. Çin devlet başkanı Hu Jintao futbol hastası, İngiltere ziyaretinde Manchester City tesislerini ziyaret etmişti zaten. Ülkedeki kulüp başkanlarına Avrupa kalitesinde lig kurmaları talimatı vermiş, aynı şekilde alt yapı yatırımı için de emir vermiş. Çin devleti de maddi manevi işin içine girdi, olimpiyatlarda yaptıkları gibi çok iyi bi futbol programı kurmak istiyorlar. Tabi uluslararası izleyicisi olmadığı için fazla yayılamazlar şu an ama stadyumları doluyor ve sadece Çin'deki yayın gelirleri milyar sterlinin üstündei, Çin'in nüfusu 1 milyardan fazla. Yine de şimdilik MLS'e rakip olurlar, parayı döndüremezlerse de bırakırlar bu işleri gibi geliyor.

Ayrıca Avrupa'da da kulüp almaya çalışıyorlar. Milan ve Atletico'ya Çinli yatırımcılar ortak oldu. Geçen haberi vardı, Everton'u da almaya çalışıyorlar, öncelik Amerika'lı bi yatırım şirketinde, o olmazsa Çinliler alacakmış.

Ayrıca geçenlerde enteresan bi haber çıktı. Portekiz ikinci ligine de sponsor olmuşlar. Şartlara göre Portekiz ikinci liginde en iyi takımların 11'inde Çinliler de oynayacakmış ve 3 TD yardımcısı göndereceklermiş, kaç para verdilerse.

Sponsor of Portuguese second division drops demands for 10 Chinese to start | Football | The Guardia

İşte benim dediğime geliyoruz yine , çünkü para aklamak futbolda çok kolay bir durum.Yüzyıllardır futbol ile alakaları olmayan çinliler birden bire futbola girdiyse işin içinde birşeyler aramak normaldir.:)

Üst Alt