Jailson Fenerbahçe'de - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jailson Fenerbahçe'de

Will Smith'i almışlar, biz alsak üzülürdüm, Fener almış sevindim. Çok zarar edeceklerini sanmam, bu fiyatlara okuturlar en az ama kalitelerini düşürüyorlar, izlemeye gittikleri maçta hata yapıp gol yedirmiş takıma yine de almışlar, bu Comolli anadolu kulübüne çevirecek bunları.

gremio ile son maçı diye youtubeda görüntüleri var. 15 20dk izledik. dümdüz bir oyuncu. sorumluluk almıyor toptan kaçıyor. tek sorumluluk aldığı anda topu kaybedip gol yedirdi. hantal da bir yapısı var. 15 dk çok yanıltıcı olabilir ama birazcık fikir de verebilir

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

youtubeden müthiş hareketlerinin olduğu bir videoya baktım.

hiç bir müthiş hareketini göremedim.

youtube videosu bile böyleyse bu arkadaş fenere bir şey katamaz. açıkcası iyi topcu alsalar üzülürdüm. sonuçta 1 çöp 1 çöptür iyi olmalarını istemiyorum bu sene de şampiyon olmalıyız :)

Ofansif orta saha Giuliano'yu sattilar yerine bu onlibero'yu aldilar

Berke'yi 2.5 milyona aldilar, 1 ay gecti bu kez Harun'u aldilar

Muthis bir planlama boyle devam

(y)

520

Fenerbahçe, Brezilyalı oyuncu Jailson'un 4 milyon Euro karşılığında Brezilya ekibi Gremio'dan transfer edildiğini KAP'a bildirdi.

Sarı lacivertli kulüp tarafından KAP'a yapılan açıklama şu şekilde:

"Profesyonel futbolcu Jailson Marques Siqueira'nın Kulübümüze transferi için Kulübü ve kendisiyle anlaşmaya varılmış olup Gremio Kulübüne oyuncunun sözleşmesinin feshi için ödenecek tutar 4.000.000 € 'dur."

yine nerden bulmuslarsa kulturleri ve tarihlerine uygun serefsiz brezilyalinin tekini bulup her turlu itligi yapmak icin sahaya surmusler. bu hayvan olmasa olay molay olmayacak

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt