Jamon Gordon Resmen Anadolu Efes'te - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jamon Gordon Resmen Anadolu Efes'te

Cevap: Jamon Gordon Anadolu Efes'te

Tek tek cevap veremicem. Siz seneye Efes'i destekleyin ne diyim. Çok başarılı olurlar inş.

Kendi adıma Efes i felan destekleyeceğim yok ,destekleyenede saygı duymam

Anlamak istemediğin nokta,Mahmuti Gordon ayarı veya üstü adamı alabilirmiydi,alabilirdi

Ama bu fiyata mümkün değil,adam burda başarılı olmak için kaldı,gitti yerdedede mantıklı işler yapıp başarılı olmak istiyor

Bunun adı kazık değil

Sen tutamıyorsan bunun adı acziyet ,yönetime kız hocaya değil

Kendi adıma Efes i felan destekleyeceğim yok ,destekleyenede saygı duymam

Anlamak istemediğin nokta,Mahmuti Gordon ayarı veya üstü adamı alabilirmiydi,alabilirdi

Ama bu fiyata mümkün değil,adam burda başarılı olmak için kaldı,gitti yerdedede mantıklı işler yapıp başarılı olmak istiyor

Bunun adı kazık değil

Sen tutamıyorsan bunun adı acziyet ,yönetime kız hocaya değil

Ben hissettiğimi söylüyorum. Bana göre kazıktır, size göre değildir, olabilir görüş farkıdır. Tutamadığı için yönetime saldırın ona da lafım yok ama seneye Efesliyim gibi yorumları anlayamıyorum.

Ben hissettiğimi söylüyorum. Bana göre kazıktır, size göre değildir, olabilir görüş farkıdır. Tutamadığı için yönetime saldırın ona da lafım yok ama seneye Efesliyim gibi yorumları anlayamıyorum.

Bak onu bende anlamıyorum ,yakıştıramamda kimseye

Üstünel gitti bi mazeret

Mahmuti gitti bi mazeret

Gordon gitti bi mazeret(ki bu sene bu üçü bu sene basketbolda yüzümüzün gülmesine en fazla sebep olan isimler)+hatta Andriç

Belkide gidenlerin yerine daha iyisi gelicek bilinmez

Ama ilk rüzgarda gemi alabora oldu,bu mu kurumsallık anlamıyorum

Başka adam yok mu alacak? Benim şu anda yaşadığım his kazık yeme hissi. Tamam kendisine göre bizim yönetim ona kazık atmış olabilir ama taraftarın en çok sevdiği adamı alıp götürmesi hoş değil.

Bu arada bazılarınızı anlayamıyorum. Galatasaraylı mısınız Mahmutisporlu mu?

Yahu ne ayıbı ne başka adammı yoku?

Gordon gibi adamı tabiki almak ister. Cok iyi bi oyuncu cok maliyet yok normal bi olay yani alması ne gariplik var bunda. Mahmudi gitmiş burdan aman Galatasaray takımını bozmıyımmı dicek? Boylemi dusunmesi lazım yani hangi dunyada yaşıyosunuz ??

Nealaka kazık Bu kadar duygusal olmayın adam profesyonel iş yapıyor sonucta. Gordon gercekten yarar sağlıcak cok iyi bi oyuncu boşuna alınmış bi adam degilki. Hee illa suç bulacaksan yonetim sucludur burda mahmudinin bi kazıgı yok burda

Yakinda oktay hoca diye bagiran hepimiz oktay hocayiz diyenler sovmaya baslar hele yarin ship'de alsin goksalide alsin gorurum ben sizi

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

bir adam gitti diye abartmayalım,önemli olan yerine kim gelecek.Ondan sonra eleştiri yaparız.

mantıklı düşünmek lazım.sonuçta ekmegini bu işten kazanıyor mahmudi hoca.size 2 milyon euro bütçe verildigini ve bu parayla 2 iyi adam al dendiğini düşünün.1 er milyonluk iki adam peşinemi düşersiniz yoksa gordonu 150 bin euroya alıp kalan 1.850 ye canavar gibi bi adammı alırsınız..? yapması gerekeni yapmış mahmudi,çok akıllıca bir transfer.nasıl hawkinsi eger getirebilirse bravo ergin hoca diyeceksek,oktay hocayada bu transferden ötürü bravo demeyi bilmeliyiz.

ama şunuda söylemek lazım,ne olursa olsun,kime kızarsam kızayım,yönetim ne kadar yanlış yaparsa yapsın farketmez.. tutacagım takımın adı belli,GALATASARAY..

gordon efes de bizde başarılı olduğu kadar başarılı olamaz.savunması ve penetresi cok iyi ama hawkins karşısında ezilmişti.şutu iyi olan bir oyuncu değil sadece takımla kimyası uyuştu.yeni sezonda görücez

gordon efes de bizde başarılı olduğu kadar başarılı olamaz.savunması ve penetresi cok iyi ama hawkins karşısında ezilmişti.şutu iyi olan bir oyuncu değil sadece takımla kimyası uyuştu.yeni sezonda görücez

Ligin sonlarına doğru ve play offlarda en çok kızdığım oyuncu Gordon du

Bi çok hucumda belki zorunluluktan belki sorumluluktan zorlama şutlar denedi ki yüksek post şutu iyi değildir ,s.a yüzdeside iyi değildi

Ha üstelemedim kendimce ,her oyuncu formda olur formsuz olur,hata yapar

Gordon dan daha iyisi bulunur ,çok az fiyata kaptırdık felan ama

Asıl kızdığım,herşeye sil baştan gitmeye gerek varmı idi

Takımın en önemli oyuncusunu 150 bin euro ya kaptıran yönetimden bi cacık olmaz. Adamların basketbol ile ilgilendikleri yok gittiğinden bile haberleri yoktur. Bütün hepsi futbola transfer peşindeler onuda beceremiyolar.

Muadili Jamont Gordon'un 1 - 1,5 milyon dolar arasında bir paraya oynadığı ortamda Jamon'u bu paralarla yakalamışken almanın bir yanlışı yok.Yanlışı senin basketbol şuben yapıyor,gerçi ortada şube mi var?

Üst Alt