Jamont Gordon Resmen Galatasaray MP'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jamont Gordon Resmen Galatasaray MP'da

Cevap: Jamont Gordon Resmen Galatasaray MP'da

1,94 metre boyundaki Amerikalı kombo guard olarak oyun kurucu ve şutör pozisyonlarında, zaman zaman kısa forvet olarak da görev yapabiliyor. Solak olan oyuncu, istatistik kağıdının her bölümünü doldurmasıyla, çok atletik olmasıyla, kritik anlarda skor üretmesiyle, numarası ve kapladığı alana göre harika ribaund çekmesiyle, boştaki oyuncuyu bulan pas yeteneğiyle, savunmacı kimliğiyle ve rakibin en skorerini durdurmasıyla ön plana çıkıyor.

lebron james

Hayirli olsun. Müthis transfer. Bu kalitede transferler devam ederse, Eurocup sampiyonlugu uzak degil.

Hayırlısı olsun süper transfer.Sabahten beri resmi siteden basketbol transferi açıklanmasını bekliyordum:D geriside gelsin:D

Çok iyi bir kombo guard aldık.. Şimdi sıra skorer bir guard'da.. Umarım Domercant yada Hawkings ikilisinden biri olur.

Hayırlı olsun diğer transferler yakında gelecektir. Bu sene ana hedef EC şampiyonluğu olmalı.

Hayırlı olsun sevindim bu transfere yaşı 25..

Umarım Ergin Hoca Avrupa başarılarını bizde devam ettirir bu sene bir üst kademe turnuvada başarı bekliyoruz Eurocupta

beyler Galatasaray basketbol da cok iyi oyuncular alıyoruz galiba. ben pek takip edemem basketi biri özetleyebilir mi bu sene kadroyu cok mu güclü kurduk ?

Avrupa'nin en guardlarindan birini transfer ettik. CSKA'da cok geri planda kaliyordu ama bizde takimin lideri olacaktir. Hayirli olsun.

Üst Alt