Jamont Gordon Resmen Galatasaray MP'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jamont Gordon Resmen Galatasaray MP'da

Cevap: Jamont Gordon Resmen Galatasaray MP'da

cska maçında içerde dışarda bi halta yaradığını görmedim. hatta rakipte sırıtan tek adamdı. bizim gordonun yerini tutamaz.

ama sağolsun yönetim onuda tutamadı elinde.

Gerçek Gordon'u aldık ama sahtesi kadar sevebilecek miyiz orası ayrı.

Engin-Gordon-Domercant-Dudley-Yabancı bu ligde çok iş görür.

Ender-Göksenin-Cenk-İlkan(Buckmann)-Furkan benchimiz de çok sağlam.

1 numaraya da ekstra olarak Washington'u aldık mı müthiş.

2side gelir bence.

bu arada jamont gordon hayrlı olsun.

Evet 2-3 de oynarlar dediğin gibi, o zaman çok daha iyi olur tabi..

Geçtiğimiz sene Lucas Gordon 'ın bizdeki katkısını bilmesem, kesinlikle Jamont Gordan derdim.. Hatta bazı kuşlar çakma Gordon ı aldınız falan diye konuşmuştu geçtiğimiz sene.. Fakar bu yılda Jamont Gordon un Lucas'dan aşşağı performans göstericeğini düşünmüyorum ben, takıma kolay adapte olursa daha iyisi bile olabilir...

2 side gelirse topu Ergin Ataman çevirir artık. 2 si birlikte gelmez öyle bir hata yapmazlar. Domercant gelsin seçme hakkımız varsa. Yabancı hakkımızı pota altında kalıplı pivot ile kullanmalıyız.

niye hata olsunki hawkins 3 te oynuyor. jamont gordon-domercant-hawkins 3 lüsü kan alır hem defansta hem hücumda:D

Hawkins 3 oynar bence oda alınmalı birde pota altına kalıt bir pivot 5 numara tam bir 5 oyuncusu

Avrupada en beğendiğim oyun kurucuydu hosgelmis.Bundan sonra Fener Bo yu alsa bile üzülmem

Üst Alt