Jan Olde Riekerink - Sayfa 226 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yonetımın her dedıgını yapıyordu iyi transfer yaptırdı mı bu herif. tudorun bundan tek artısı sabrı semıh cenk gıbı ısımlerı yollaması ıyı oyuncuların gelmesı eger bu gundemde kı adamlar gelecekse tudor ıyı bır transfercı olabılır ama hocalıgı ne kadar yetecek gorecegız

Bak bak

Ulan tüm forum Tudor gelsin diye düşünüyordu yanılmışız hep beraber de gidip benim yorumu alıntılamıs sadece

Ben Claude Puel, Tuchel vs adamları da istiyordum önce o isteklerimi neden araştırıp bulmadın? O kalibrede kişiler Türkiye'ye gelmiyor diye, bize gelebilecek ve ileride iyi TD olabilecek olan bu adamı istedik.

En çok yanıldığım konu ''Tamam kadro sıkıntılı ama bu kadarda değil'' kısmı bu kadro değişmeli. Sorunun bence hiç bir teknik direktörde Riekerink,Hamza dahil olmadığını gördük

Ki bu ikisininde gitmesi doğruydu ama kadroyu yenilemekte çok geç kaldık ve bugün bu yüzden sert bir tokat yedik.

Kadronun değişmesi gerektiğini ben Hamza ile şampiyon olduğumuz sene söylemiştim zaten

Ben adam gibi özeleştirimi de yaptım sen niye bunu alıntıladın ki şimdi? Ben geçmişte bunu dedim diye futbol cahili oldum sen futbol dehası falan mı oldun şimdi? Amacın nedir?

Yok haklisin. Ben bakma kisisel takilmam zaten.

Bu forumun genel havasiydi.

O zaman benim emin oldugum sey dursun varken mourinho gelse bizden bisey olmayacagiydi.

Tudor ile ugrasmaya gerek yok. Ciban basi dursun. O gitmedigi surece biz gun yuzu goremeyiz.

Riekerinke beden egitimi ogretmeni deyip tudoru overken millet burada ben deplasmanda toplam 3 puan almis adami GS basina getirmek intihar demistim.

Yine soyleyecegim dursun capsizi ucuz td almasi sebebi eger takim sicarsa hocayi kolayca kovup tum simsekleri onun uzerine cekip kendi kicini kurtarmak istemesidir.

Sorunu sagda solda teknik adamda aramayalim.

Ya dursun gidecek ya GS !!

Ben her zaman dursunun defolup gitmesinden yana olucam!

Son düzenleme:
Baş sorumlu Botoksludur. Fatih Terim'e savaş açarak Galatasaray'ın yükselme devrini sonlandırmıştır. Tıpkı Kanuni'nin oğlu Mustafa'yı boğdurup, tahtı ayyaş oğlu Selim'e bırakması gibi olmuştur.

Bu arada gönderilmesi gerekiyordu doğru olan gitmesiydi ama Aralık ayının 18inden 1 gün sonra yerine hoca bulunmaliydi. Ama en önce yazın bu heriften bı bok olmaz dediydim neden olmazdı futbol aklı adam gibi bir sportif direktör ile başarılı olabilirdi ancak. Nerede mal varsa adama sorulmadan takıma dolduruldu aynı bokunu laciverti tudor döneminde oldu ve oluyor.
Tudor konusunda ise nötr bir tavrim vardı benim gelse de gelmese de fark etmezdi o saatten sonra. Ama yine sportif direktör şart demiştik. Cenk denen görevi sadece alınacak adamlarla konuşmak olan herifin yaptığı iş sportif direktörlük degil

Ha taraftar büyük sıçtı yalan yok tudor denen ego manyağı bir herife aldanildi. Ama gel gelelim Mayıs sonu gibi tudor ile yollar ayrılıp adam gibi bir futbol aklı ile yapılanma yapılacaktı.
Galatasaray'da kurulmaya calisilan takım tudorun değil menajerlerin takımı.

En büyük Kangren dursun kovularak gitmeli olağanüstü mu toplanılir ne olur bilemem ama bir dakika bile kalmamalı. Seçime kadar transferlerden sorumlu lucescu gibi futbol aklı ile sportif direktörlük konusunda anlasilmali.

Bu kara bulutlar gelip geçici
Bilirsin hani yaz yağmurunu
Yer gök bize düşman olmuş
Ama bilirsin aşkın gücünü
Yeter ki sabret hocam
Yeter ki sabret
Taktik kokulum
Yeter ki.
Kavuşacağız yere göğe inat.

1V9kqB.jpg

:(.

Beden ogretmeni diye dalga gecip rasim ozan gibi futbol bilgisi sifir olan medya gruplarinin ekmegine yag surdugunuzu unutmayin twitter taraftari

gelen gideni aratirmis su gül gibi adami bile yediniz be

riekerink hocam > tudor

adam tudorun gol dahi atmakta zorlandığı takımlardan kupa aldı, deplasmanda vodafoneda 2-0 öne geçip saçma sapan hatalardan dolayı (chedjou malı) maçı verdik

tudor olsun yada olmasın zaten bizim takım 26puan alırdı diye düşünüyorum. riekerink hocam olsaydı fbyi yenerdik bence trabzonlada berabere kalırdık

biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak,
anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi.
ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak,
sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi.

ZOp48A.jpg

doğrusunu söylemek gerekirse yavşak cüneyt karabüke o dandik penaltıyı vermese tudor şuan başımızda olmazdı , riko kalır mıydı bilmem tabi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

riekerink hocam > tudor

adam tudorun gol dahi atmakta zorlandığı takımlardan kupa aldı, deplasmanda vodafoneda 2-0 öne geçip saçma sapan hatalardan dolayı (chedjou malı) maçı verdik

tudor olsun yada olmasın zaten bizim takım 26puan alırdı diye düşünüyorum. riekerink hocam olsaydı fbyi yenerdik bence trabzonlada berabere kalırdık
Riekerink'in elinde tabiki malzeme yoktu ve kadrodaki oyuncular bunu hocadan ziyade yardimci hoca olarak görüyordu ve istedikleri zaman oynuyorlardi ama karakterli bir oyuncu grubu ile Riko dayi enteresan isler yapabilirdi. Maceraya girmeyen bir teknik direktördü.

Riko dayi hep 4-2-3-1 cikardi takimi sahaya. 10 transfer yapmissin hadi carrasso yedek kaleci latovlevici ile denayer de ucuz yollu alternatif adamlar diye alindi ama senin yapacagin sey o 7 transferi muslera ile birlikte en mantikli sistemde oynatmak.

zaten 8 oyuncuyu böylece dizmis oluyorsun. kalan mevkileri de performansa göre belirleyeceksin. stoper, sol bek ve sol kanatta zaten sorunlarimiz devam ediyor, adam akilli transfer yapamadigimiz icin.

transfer dönemi kapandiginda herkesin tartistigi 3 mevki ve 6 oyuncu vardi sadece;

stoperde serdar veya denayer (saglamsa artik serdar'in oynamasi gerektigi ortaya cikti)

sol bekte linnes veya latovlevici (saglamsa artik linnes'in oynamasi gerektigi ortaya cikti)

sol kanatta rodrigues veya yasin (ikisinden birini gectim adam ikisini de oynatmiyor hem, feghouli yokken bile oynatmiyor. rodrigues elbette bir adim önde)

sakat-ceza durumuna göre bu kadroyu bozmadan eksik olan oyuncunun ilk alternatifini sahaya süreceksin.

eren ve tolga gibi iki tane agir adami ilk 11'de sahaya sürecek kadar malzememiz yok mu yani elde? rezillk yahu.

her mac bir saklabanlik yapiyor, kücük maclari aldik simdiye kadar antalya disinda ama büyük maclar fiyaskoydu.

Yeni Bütün kadehlerimi hep sana adıyorum
Hep senin için bu bir bir boşalan şişeler
Umutsuzluğum, sarhoşluğum senin eserin
Senin yüzünden bu delicesine içmeler…

LONV7j.jpg

en kritik maçta evinde Kayseri'ye yenildi be. Yemişim derbisini. Mesele derbiyse 2-0'dan bjk maçını verdi. Kariyerinde çalıştırdığı takım bile yok beden hocasının.

Tudor'a vuracağım diye saçmalayıp duruyorsunuz.

Riekerink'in elinde tabiki malzeme yoktu ve kadrodaki oyuncular bunu hocadan ziyade yardimci hoca olarak görüyordu ve istedikleri zaman oynuyorlardi ama karakterli bir oyuncu grubu ile Riko dayi enteresan isler yapabilirdi. Maceraya girmeyen bir teknik direktördü.

Riko dayi hep 4-2-3-1 cikardi takimi sahaya. 10 transfer yapmissin hadi carrasso yedek kaleci latovlevici ile denayer de ucuz yollu alternatif adamlar diye alindi ama senin yapacagin sey o 7 transferi muslera ile birlikte en mantikli sistemde oynatmak.

zaten 8 oyuncuyu böylece dizmis oluyorsun. kalan mevkileri de performansa göre belirleyeceksin. stoper, sol bek ve sol kanatta zaten sorunlarimiz devam ediyor, adam akilli transfer yapamadigimiz icin.

transfer dönemi kapandiginda herkesin tartistigi 3 mevki ve 6 oyuncu vardi sadece;

stoperde serdar veya denayer (saglamsa artik serdar'in oynamasi gerektigi ortaya cikti)

sol bekte linnes veya latovlevici (saglamsa artik linnes'in oynamasi gerektigi ortaya cikti)

sol kanatta rodrigues veya yasin (ikisinden birini gectim adam ikisini de oynatmiyor hem, feghouli yokken bile oynatmiyor. rodrigues elbette bir adim önde)

sakat-ceza durumuna göre bu kadroyu bozmadan eksik olan oyuncunun ilk alternatifini sahaya süreceksin.

eren ve tolga gibi iki tane agir adami ilk 11'de sahaya sürecek kadar malzememiz yok mu yani elde? rezillk yahu.

her mac bir saklabanlik yapiyor, kücük maclari aldik simdiye kadar antalya disinda ama büyük maclar fiyaskoydu.

tudor gerizekalısı ligin son sıradaki takımını çift forvetle yenince ligin en iyi top oynayan takımını yeneceğini zannedecek kadar mal birisi. ayrıca kanat oyuncularını oynatmamaması beni delirtiyor. birde yetmezmiş gibi tolgayı kanata koyuyor

riekerink kanat oyuncularını seven bir adamdı. onunda oyuncu değiştirme sıkıntısı vardı tabiki ama riekerink > tudor

en kritik maçta evinde Kayseri'ye yenildi be. Yemişim derbisini. Mesele derbiyse 2-0'dan bjk maçını verdi. Kariyerinde çalıştırdığı takım bile yok beden hocasının.

Tudor'a vuracağım diye saçmalayıp duruyorsunuz.
sebebi futbolculardı riekerinle bi alakası yok. zaten kadromuz kötüydü o kadroyla ne yapabilirdi adam. defansta balta sağda sabriyle ilerde erenle kanatlarda yasinle sinanla oynuyoduk. ciddi ciddi o sezon şampiyon olacağımızı düşünüyormuydunuz benim aklımda yoktu ama takım en azından ne oynadığını biliyordu ve bazı takımlara 5-6 atıp takım izlettiriyordu kendisini

Üst Alt