Jan Olde Riekerink - Sayfa 228 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
54 yaşına gelmiş kariyerindeki en büyük başarı geçen sene bizi çalıştırmak olan bir adamı Tudorla karşılaştırmak aşırı komik

Neden başımıza geldiği ise daha bir komikti

Fener'i yenip kupa kazanmış ve cezamızın 2 yıla çıkması gibi korkunç bir durumdan takımı kurtarmıştır. Tudor şu an bu takımla bile bunu beceremeyecek kadar korkağın ve beceriksizin teki elbette kıyaslamayacağız.

Aldın cevabını bu ikisinin kariyerini karşılaştırmak futbola ihanettir

Riykerinkin iyi olduğunu düşünüyorsan zaten sana bir şey söylemeye gerek yok
Ben Riekerink ile ilgili de bir sey söylemedim.
Sadece ne kariyeri vardi da Galatasaraya geldi diye sorguladigin icin sordum.
Yani sen ortaya koydugun argüman üzerinden, yasi veya kimin daha iyi oldugu konusu degil.

Sneijder'in isteği üzerine getirilmedi mi ?
Bilmem, ben yönetimde degildim.
Disaridan benim takip edebildigim Alt Yapinin basina getirildi, Teknik Direktörümüz ayrilinca kendisine sans tanindi.
Sneijdere soruldu mu, yoksa sormadan o mu istedi, bilmem ben yönetimde degildim.
Ama mevzu yine bu degil.
Kariyer, su ana kadar olan kariyer.
Ne Riekerinkin, ne de Tudorun su ana kadar olan kariyerlerine bakildiginda Galatasaray kalibresinde calistirdiklari bir takim yok.

Son düzenleme:
bu riekerink Gs nin başına mart 2016 da gelmedi mi yaz transfer dönemi geçirmedi mi 2016-2017 sezonuna girilirken denildiği gibi leş bir kadroya sahip olmamızda bu adamın hiç mi suçu yoktu.Yani leş kadroya rağmen başarılı demek bence biraz sıkıntılı,neden bir td olark kötü kadro kurulmasına imkan verdi yada doğrudan rol aldı

Kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde
Bir türlü kendimi avutamadım
Kaç gece ağladım böyle gizlice

Ne yaptımsa seni unutamadım

4Gn6QG.jpg

Üst Alt