Jan Olde Riekerink - Sayfa 229 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Olm bu kadar iyi madem niye kimse istemiyo bu adamı

ben iyi mi dedim
sadece hakkını yediler adamın. geçen seneki kadroyla ciddi ciddi şampiyonluk bekleyen vardı. adam ligi kötü mü bitirdi. şuanki takımın başında kimse olmasın yine aynı puanda olurduk tudorluk bişey yok. bu takım riekerinkte olsa +3 +5 puan fazlamız olurdu onu diyorum

ben iyi mi dedim
sadece hakkını yediler adamın. geçen seneki kadroyla ciddi ciddi şampiyonluk bekleyen vardı. adam ligi kötü mü bitirdi. şuanki takımın başında kimse olmasın yine aynı puanda olurduk tudorluk bişey yok. bu takım riekerinkte olsa +3 +5 puan fazlamız olurdu onu diyorum

Ben de Hamza için diyordum onu ama geçmişe takılı kalmanın bize bir yararı yok

Hoca değişikliği olacak madem herkese he he diyecek bir adam yerine otoriter bir adam gelmeli

Çok kötü harcandı bu adam, bu adamı gönderip tudoru getirmek iş bilmezliktir başka bişey değildir. Artık daha fazla rezillik yaşanmadan dursun+tudorun görevine son verilmesi lazım.

Transfer yapılmadan, eline verilen kadro ile 5 puan gerideydi liderden.

bende onu diyorum, anlatıyoırum işte ama taraftar sabırsız.

bu adam geldi ve bizim feda sezonu diyeceğimiz sezonda geldi takıma. geldiği süre boyuncada 1 sezon transfer yapmadık ama sonrada eren serdar aziz garry tolga felan alındı onlarda ucuz maliyet diyebiliriz aslında şu ana bakarsak (eren harici)

üst üste 2 mağlubiyet alınca (başakşehir ve kayseri - 1 farkla yenilgi) twitter taraftarı yedi işte adamı. o sene bjk zaten iyiydi ve CLde 3.olup ALye geçince lige daha çok önem verdiler ve ligi aldılar iş bitti. allah aşkına o kadroyla chedjou-balta-sabri stoper tandemi olan bi takım neler yapabilir ve derbilerde yenilgilerinin sebebi ise stoper hatalarıydı hepsini çok iyi oynayıp saçma sapan goller yiyerek yenilmişti riekerink

bjk maçında takımı geri çekip-oyunu okuyamayıp puan kaybettirmişti.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o boktan çöp kadroyla bile geçen sene riekerink hocamla bile 29 puan almışız. anlatmak istediğim bu. tudorun bize oyun olarak bi artısı yok TDsiz çıksak bile aynı puanı alırız
prandelli bile 31 puan toplamış 14 haftada. şuan lideriz ama bunun sebebi diğer takımlar tudor değil

g9MX20.jpg

Bu herifle derbilerde bu kadar iğrenç oynamıyorduk yaw,Hatta 2 kupa almıştı ikiside derbiydi Tudor bu kadar basiretsiz olmasaydı büyük maçlarda kurduğu takımın hatrına katlanılabilirdi ama yok arkadaş bile bile lades.

Böyle beden hocasına can kurban ! Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın elinden kupa alan, Vodafone Park'ta Beşiktaş taraftarına Sübhaneke'yi tersten okutan güzel insan.

Herkesin
Bir umudu vardır,
Bir savaşı,
Bir kaybedişi,
Bir acısı,
Bir yalnızlığı,
Bir hüznü…
Çünkü herkesin bir gideni vardır…
İçinden bir türlü uğurlayamadığı :(:(

ROlWMR.jpg

Sana ZTK’nı kazandırıp, Avrupa cezanı çekmeni sağlayan, BJK’nin ‘bence’ en iyi zamanında 2-0 galipken, saçma bir hatayla 1 puan alan Riekerink'i kovabiliyorsun ama 6 derbi maçta 1 beraberlik, 5 mağlubiyet alan ve Başakşehir’den 2 maçta 9 gol yiyen Tudor’u ‘nedense’ kovamıyorsun?

Üst Alt