# Jan Polak - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jan Polak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Jan Polak

arkadaşlar anlamıyorsunuz polak sakatlandı. Geçirdiği sakatlık futbolda yaşanabilecek en büyük sakatlıklardan biridir. Bu adam kendsiini düzeltse bile eski performansını imkanı yok yakalayamaz. Zaten eskidende çok iyi bir oyuncu olmadığı için bu adamın transferi tamamen boş transfer olur ve Adnan Sezgine yapılan tüm destek gider.

Eğer gelirse açıp tek maçını izlemem Galatasaray'ın. Kendi çapımda protestom bu olur.

Dervre arası Rijkard gider. Mart ta olağanüstü kongre olur yönetim değişir. Sezon sonu Pino-Polak üstüne para verilip gönderilir. Olan galatasarayın 1 senensine daha olur. Bunlar kehanet değil görünen köy.

Rijkaard2ın bu oyuncuyu zerre istediğini sanmıyorum liste hazırlanıyor te en sonundaki isim alınıyor hep böyle olmadımı.tEK isteğim fenerin falan devreye girip alması bu adamın yazıklar olsun vizyona bak be :mad:

tt arena da polak mi izlicez?? sarp mi? ayhan mi?

baros sakat onun daha yedegi yok adnan bey, koca takimin forveti olmaz mi( kufurlu agresif tarzda bir mesaj)

umit karan necati ates hakan sukur hasan kabze dönemi özluyorum 4 tane forvet vardi

simdi birtek baros ve çirak badtal

Bu adamı zerre tanımıyorum bu da benim futbol cahilliğimden kaynaklanıyor olabilir tabi.

Sadece şunu merak ettim, gün içinde bir arkadaşımız Jan Polak analizi diye birşey yayınladı,adamın kolay kolay sakatlanmayacağından bahsetti.Şimdi bazı arkadaşlar ağır sakatlık geçirmiş,dikişi sökülmüş bir adamdan bahsediyor.

Gerçek durum nedir gerçekten bir yazan olursa sevinirim nasıl istikrarlı mı bu arkadaş:)

Eminim sen de bu yorumu yaparken 2 tane 90 dakikasını görmemişsindir bu adamın..8 ay sakat kalmış geçen sene..4 tane maça çıkmış ligde..Bu taraftar bir Linderoth vakasını daha kaldıramaz..Olası bir başarısızlık da yönetim de gider Rijkaard da, kasedi yine başa alırız..

Ben o tarz yorum yapanları eleştirirken bunları bana söylemen komik.:)Ben futbolcu hakkında olumlu yada olumsuz yorum yapmadım.;)

Çok sövdüğünüz Elano'yu satıyoruz ya bu adamı alıyoruz.Afedersiniz böyle vizyon olmaz.İlk defa bu kadar sert konuşuyorum bu iş olursa daha da konuşacağım gerekirse klubü arayacağım gs mobile hattımı iptal ettireceğim. Yazıklar olsun.Elano'yu satıp böyle adamları almak yazıklar olsun sinirden tansiyonum çıktı :(

Cana'yı almak vizyondur ama bir doğru bütün yanlışları silmez.Cana geldi diye helal olsun derim ama bu adam alınırsa yapılan doğruların üstü çizilmiş olur.Yazıklar olsun denir.

haldun üstünel aldı bunlar satıp yerine 5 gömlek aşağılarını alıyor. bravo

tepki gösterilmesi şart bu adamı almak resmen dalga geçmektir.

cana'nın babası Türkiyeye yakın olmasa adnan sezgin ile alırdık(!)..

cana transferinde adnan sezginin pek övünülecek bir yanı yok bence

---------------------------------Cana(polak)---------------------------------

------------------------As transfer mc(Ayhan,polak) ------ As transfer Amc(Emre çolak)

Rotasyon için iyi olur barış,elano,m.sarpı göndeririz.

haldun üstünel aldı bunlar satıp yerine 5 gömlek aşağılarını alıyor. bravo

tepki gösterilmesi şart bu adamı almak resmen dalga geçmektir.

Söylermisiniz bana Haldun un aldıgı futbolculardan hangisinin kariyeri yükselişteydi ??

Baros un kariyeri bitmişti resmen yılda 6-7 golü 15 maçı geçemiyodu şans eseri bizde resmen küllerinden doğdu.

Kewell desen Liverpool sözleşme uzatmadı bize gelmeden önce son 2 yıl ayagına top deymedi liverpoolda şans eseri bu transferde tuttu.

Keita yı Lyon 16 milyona aldı fos çıktı resmen hiç bi zaman 11 oyuncusu olamadı lyon un bize kakaladılar

Jo yu yine manchester city saglam paraya aldı ama orda forma sansı bulamadı bize geldi gece kulüplerinden çıkmadı eve karı attı

Elano shaktar dan city e büyük umutlarla transfer edildi bi varlık gösteremedi city de elden çikarmak içn bize kakaladılar

Keita yı lyon 16 milyona büyük umutlarla aldı fos çıktı ibr an evvel elden çıkartmak için bize kakaladılar

Kendinizi kandırmaktan vazgeçin artık Haldun Üstünel kimleri alıyosa Adnan sezginin aldıgı futbolcularda 3 aşşagı 5 yukarı aynı olcak büyük yıldız beklemesin kimse artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt