# Jan Polak - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jan Polak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Jan Polak

keita,elano,kewell,baros = polak diyorsun yani 3 aşağı 5 yukarı

aynen öyle diyorum Polak ı sçladıgınız şey bu adam sakat geçen sene 8 maç oynamıs vesaire vesaire

Baros bize gelmeden önce hangi takımda yılda 25 maç oynamıs bi arastır yada hiç bi takımda 10 golden fazla atabilmişmi ? HAYIR .Kariyeri bitmişti bizde 2. baharını yaşıyor Türkiye ligine uydu bu transfer.

Kewell bize gelmeden önce son 2 sezon toplam kaç maç oynamış 10 maçı geçebilmişmi ? HAYIR

Keita bize gelmeden önce olimpik lyoun un ilk 11 oyuncusumuydu yılda 10 dan fazla ıynuyormuydu ? HAYIR

Kendinizi kandırmaktan vazgeçin geçen sene ki kadromuzu çok şişirdik hem biz hem medya halbuki Fenerbahçenin kadrosundan çok çok gerideydik aldıgımız futbolcular hep SAHTE YILDIZ dı bunlara kandık hep çoğu takım oyuncusu degildi . Yukarda bahsettigim adamlardan faydalı olanlar tabi oldu Baros ve Kewell gibi ama Baros bize gelmeden önce hiç bu kadar gol atamamıştı Kewell ise bize gelmeden önce ( gençlik yılları hariç ) bu kadar forma giymiyordu. Ben Polak transferini şimdiden eleştirmenin yersiz oldugunu düşünüyorum. Hele bi ligler başlasın oynasın da görelim neymiş

Jo manchester city nin ilk 11 oyuncusumuydu ? HAYIR

Giovanni Dos Santos Tottenham da kaç maç oynamıs 10 u geçmişmi ? HAYIR İpwisch Town ( 2. lig takımı ) oraya kiralamıslardı bizden önce

Bunlar haldun üstünelin transferleri aksini idda edebiliyosan halen artık sana ne diyim

Jo ve Dos santos transferlerini savunmadım zaten ama diğerleri ile polak'ı aynı kefeye koyuyorsan konuşmamıza gerek yok, anlaşamayız.

adamın çapraz bağları kopmuş 8 aydır sakatmış. bu adamı tutup en kilit noktaya koyarsa yönetim helal olsun derim onlara

2.5 milyon euro bonservis.Yıllık ücret hariç. Har vur harman savur boş transferlere. Hayır madem harcama bu sene.

Oynat Çetini Musayı Ahmet Kesim'i Emre Çolak'ı Cumhur'u.. Hem bi sezon tecrübe kazansınlar hem biz onları kazanalım. Gelecek sene de adamakıllı transfer yapalım. İnanın Polaklı takımdan daha kötü olmayız belki yine 3. 5. oluruz ama hem gençleri kazanırız hem paramız cebimizde kalır. Hem de gelecek seneye daha sağlam bir transfer bütçesiyle bu gençlerin yanına bize yakışan yıldızları alırız..

Asıl vizyonumuz bu olmalı.

geçen sene ağır sakatlık yaşamışsa bizim için biçilmiş kaftan.. Hemen alalım ucuza kapatalım. 10 maç falan oynayıp gözlerimizin pasını siler. ironiyi bırakıp asıl hislerimi söyliyim: Sen gelme ulan ayı.

adnan sezgin yine durdu durdu bombayı patlattı!!!!! iki dizinde kopmamış bağ kalmayan bu süper starı transfer ederek linderoth un boşluğunu dolduracak heralde. eğer bu adam gelirse bu sene hiç bir maçı izlemem aldığım formalarıda iade ederim store a

adnan sezgin yine durdu durdu bombayı patlattı!!!!! iki dizinde kopmamış bağ kalmayan bu süper starı transfer ederek linderoth un boşluğunu dolduracak heralde. eğer bu adam gelirse bu sene hiç bir maçı izlemem aldığım formalarıda iade ederim store a

yuh sana.

sen formani iade edeceksen ben iki tane almaya raziyim.

ne transfere ne de bilette, bizim askimiz bu renklereeee

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt