Japonya 1-0 Kamerun | 14 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Japonya 1-0 Kamerun | 14 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Japonya 1-0 Kamerun | 14 Haziran | Maç Sonucu

Adamlar ne yapsın, hoca veriyor taktiği. Ama şunu da gözden kaçırmamak lazım. Şişirilen bütün topları Kamerun aldı. Bu rastlantı olamaz herhalde. Çalışmışlar. Ceza sahası önünde kalabalık oluyorlar. Toplar da oraya şişiriliyor. Atletik yapıları sayesinde de bütün topları alıyorlar.

demekki basarililar bravo ozaman:) ben bisey goremedim cunku

o fizandan gelen topalr iniyorda kontrol etmek 2 gun suruyor, sonra turnuvanin en bayik maci oluyor iste

sonunda bu mukemmel taktikle oynayan ve sana gore taktigi guzel de uygulayan takim kazaniyor varlik gosteremeden

bu topla bu sahayla oyle uzun toplarla kac gol gorecegiz cok merak ediyorum

ben adamlara bisey demedim zaten Serhat kardesim farkindaysan ama bu dediginin taktik olup olmadigini bile bilmiyoruz

bi kac pozisyonda savunmada paslasirken orta sahadaki bir adama topun gelmesinin 20dkk surdugunu gordum belkide beceremiyorlar

demekki basarililar bravo ozaman:) ben bisey goremedim cunku

o fizandan gelen topalr iniyorda kontrol etmek 2 gun suruyor, sonra turnuvanin en bayik maci oluyor iste

sonunda bu mukemmel taktikle oynayan ve sana gore taktigi guzel de uygulayan takim kazaniyor varlik gosteremeden

bu topla bu sahayla oyle uzun toplarla kac gol gorecegiz cok merak ediyorum

ben adamlara bisey demedim zaten Serhat kardesim farkindaysan ama bu dediginin taktik olup olmadigini bile bilmiyoruz

bi kac pozisyonda savunmada paslasirken orta sahadaki bir adama topun gelmesinin 20dkk surdugunu gordum belkide beceremiyorlar

Oyuncuları yetenekli ama adamlarda oynama isteği yok resmen. Maç bitsede gitsek havasındalar.

hangisi hangisi bilemiyorum ama bariz arkadaki oyuncunun hatasi

aksini soyleyenle sabaha kadar tartisalim:)

top inise gecmis ve arkada adam var.

adamlarin ismini bilmedigim icin kimin tarafinda oldugumu cozemedim:)

Arkadaki M'bia. İşte bunu diyorum ben de ancak arkadaş inat ediyor, öndeki(N'koulou) yanlış zıplamış falan diyor. Bariz M'bia'nın hatası bu.

hangisi hangisi bilemiyorum ama bariz arkadaki oyuncunun hatasi

aksini soyleyenle sabaha kadar tartisalim:)

top inise gecmis ve arkada adam var.

adamlarin ismini bilmedigim icin kimin tarafinda oldugumu cozemedim:)

Orası doğru ama öndeki adam kapatmasa vuruyordu topa bana öyle geldi

Kamerun'un sol beki Ekotto iyiydi,gerçi iyi ortalar açamadı ama iyi top taşıdı.

arkadaslar tartismayalim ondeki admaa yapismasi bir hata, ona yapisayim derken arkadaki adami birakmasi baska bir hata

ne bilim iste yaz dur:)

Bu arada geçmiş sayfaları da okudum. Enoh'u beğenmemiş bazı arkadaşlar. İlk yarı evet kötüydü ancak 2. yarı sahanın en iyilerindendi. Özellikle 50. dakikadan sonra hatasız ve üretken bir oyun oynadı. Maçı nasıl izliyorsunuz anlamıyorum.

Üst Alt