Japonya 1-0 Kamerun | 14 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Japonya 1-0 Kamerun | 14 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Japonya 1-0 Kamerun | 14 Haziran | Maç Sonucu

Hasebe'nin performansı çok iyiydi. Honda ile birlikte Japonya'yı en azından gruptan çıkarabilirler.

Arkadakinin hatası daha çok var,öndeki topa yükselmiş topa vursa da vurmasa da senin olduğum bölgede pozisyon olma imkanı yok,orada oyuncu yok.arkadaki oyuncuya daha yakın durması gerekirdi.

Öncede kinin hatası arkadaki ile iyi iletişim kuramamasıdır - gerçi arkadakinin bağırıp,bağırmadığını bilmiyoruz,arkadaki bırak dediyse hatalı -

serhat o yazdigini copy/paste yapip avatarina yazacak cok adam taniyorum sana karsi:)

hepimiz isimize bakalim konusalim eglenelim tartisalim derim ben:yenieek:

polemige gerek yok ne dersin?

bana karsi olmak icin konusuyor dedigin insanlarin cogunu sen yarattin

Allahin igrenc kamerun japonya macinin konusunda da tartisma cikarsa artik yuh diyecegim:) adamlarla kitalarimiz ayni degil sayilir sinirimiz yok

aramizda bu ulkelere giden adam azdir:) ne bilim say dur:)

Yoo ben tartışmıyorum niye her olayı tartışma gibi algılıyorsunuz ki?

Normal maç muhabbeti zaten iğrenç maçtı İnter etkisi sürüyor kupada

çok zevksiz bi turnuva bakalım ispnaya ve brezilya neler yapacak

Bu mu Emana dediğiniz adam?:SS:

Bu adam bank asya'da zor oynar. Bu adam mı box to box?

Adam 30 dakika sahada kaldı, kaybettği topları sayamadım. Bide aşırı ağır. Etrafında dönene kadar, tribünler 1 tur meksika dalgasını tamamladılar.

ulan uyuya kaldım kaçırdım maçı:eek:,emana yı falan merak ediyodumda biraz m.çmış galiba:eek:

Üst Alt