Japonyada 8.9 büyüklüğünde deprem oldu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Japonyada 8.9 büyüklüğünde deprem oldu

Cevap: Japonyada 8.9 büyüklüğünde deprem oldu

Anmayayım diyorum ama cenin yiyenlerde bunlar değilmiydi?:(

Onlar Çinliler galiba.Japonlar süper millet Dünya'da eşi benzeri yok havası var.İşin aslı hiç öyle değil.Okyanusun dengesiyle oynuyorlar, küçücük çocukları zevklerine alet ediyorlar, ayrıca ırkçı ve faşist bir topluluk kimseye çaktırmıyorlar ama Hittler'in Almanya'sı kadar faşistler.

Yahu beyler yeter. Felaket olmuş felaket. Bahsettiğiniz olaylara karışmayan insanlara da var o felaketi yaşayan insanlar arasında. Kendinize gelin. Kendi fikirlerinizle çelişen hareketler yaptılar diye demediğinizi bırakmıyorsunuz yahu. Kundaktaki bebeğin ülkesindekiler faşistse o bebeğin günahı ne. Bakış açınıza anlam vermek gerçekten güç.

Bu tip konulara siyaset ve ideolojik fikirlerinizi katmaktan vazgeçin son kez uyarıyorum. !

Onlar Çinliler galiba.Japonlar süper millet Dünya'da eşi benzeri yok havası var.İşin aslı hiç öyle değil.Okyanusun dengesiyle oynuyorlar, küçücük çocukları zevklerine alet ediyorlar, ayrıca ırkçı ve faşist bir topluluk kimseye çaktırmıyorlar ama Hittler'in Almanya'sı kadar faşistler.
Yok yok japonlarda,da var o lanet tutum google,da aratınca hemen bulursun.

Yahu beyler yeter. Felaket olmuş felaket. Bahsettiğiniz olaylara karışmayan insanlara da var o felaketi yaşayan insanlar arasında. Kendinize gelin. Kendi fikirlerinizle çelişen hareketler yaptılar diye demediğinizi bırakmıyorsunuz yahu. Kundaktaki bebeğin ülkesindekiler faşistse o bebeğin günahı ne. Bakış açınıza anlam vermek gerçekten güç.

Bu tip konulara siyaset ve ideolojik fikirlerinizi katmaktan vazgeçin son kez uyarıyorum. !

Sanane benim fikrimden o beni bağlar.İster üzülürüm ister üzülmem o kimseyi ilgilendirmez.

Türküm Doğruyum Çalışkanım!!! Ne mutlu Türküm Diyene!!! Gölcük depreminde ölenlerdemi cenin yiyordu!!! 8.9 olmuş bunların burda 7.4 yetmedimi diye bağıranlardan hiçbir farkı yok. Çinliler bile Japonlar hakkında ki birbirlerinden nefret ederler şu depremden sonra böyle sallamamıştır. İyiki atom bombanız yok üstüne birde bomba sallardınız. Tekrar geride kalan Japon halkına baş sağlığı diliyorum. Umarım kayıpları artmaz.

Japonya'daki Fukuşima Dai-İçi nükleer santralinin 4 numaralı reaktöründe yeni yangın çıktığı bildirildi. Reaktörden alevler yükseldiği belirtildi.

İngiltere vatandaşlarının en kısa zamanda tahliye edilmesini istemiş.

Üst Alt