Jason Denayer: "Galatasaray'da kalmak isterim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jason Denayer: "Galatasaray'da kalmak isterim"

Ben Maicon u da begenmiyorum. Denayer i son Beşiktas maçında bir kez daha gördük. İkisi de bizim takımın topcusu olamaz. Denayer ancak yedek olur. Yaşı genç oldugu için 1-2 m€ ya bitecekse kalsın.

Türkiye S.liginde bi dünya rakibe pozisyon verdirtiyo Clde düşünmek istemiyorum,vasat bir stoper arkadaşlar bunu kabul edin artık

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu adamin kalmasini istemeyen neye dayanarak istemiyor?
  • Genc
  • Wonderkid
  • Belcikali
  • M. City altyapili
  • Ucuz
  • Galatasarayli
  • Maicon ve Serdar'la oynamisligi var, defansi ve takimi biliyor
  • Fatih Terim'i seviyor
  • Caliskan
  • Kaprissiz

İlk müdahale 0

hava topu 0

Hırs 0

Gelişim 0 (2 sene önceki denayerden ne farkı olduğunu söyler misniz ? )

Gözü karalık 0

artıları

hızlı

topu oyuna iyi sokuyor pasları topla çıkışları güzel

Yedek olarak kalmasından yanayım bedava ancak bu kadarı olur zaten.. beğenmeyeneler neyini beğenmiyor dedin ya ondan yazdım

Solbek sagbek stoper ön libero oynuyabilen joker bir oyuncu her kadro da gereklidir.

Ayrica Denayer yetenekli oyuncu millet neyi bu kadar eleştiriyor ilginç. Sanki ilk 11de Rio Ferdinandla John Terry oynuyor.

Aziz kadar Maicon kadar rahat oynuyor işte

Hava toplarında eskisi gibi kötü değil, hatta butun hava toplarini aldigi maclar bile oldu. Gelişim var, hakkını yemeyin.

Bence 3-4 Milyona biter bu iş çok zorlarsak.

Fernando yu 5 gibi komik gibi rakama koparabildiysek Denayeri de ucuza kapatmak pek de zor olmamalı.

City şerefsizlik yapmasın 1-2 Milyonun hesabını yapacak bir kulüp değiller.

Ha ayrıca yerin dibine sokulduğu kadar kötü değil Denayer onu da belirteyim.

sent via GSC

Fernando yu 5 gibi komik gibi rakama koparabildiysek Denayeri de ucuza kapatmak pek de zor olmamalı.

sent via GSC

Uzun bir süre Kompany potansiyeli görüyorlardı onlar da olmayacağını anladılar dediğin gibi zorlamazlar

Bana bedava ya bile alabiliriz gibi geliyor.Satıştan yüzde 30 fln pay versek olur bu iş

Elimizdeki Hiçbir stoper direkt 11 değil serdar bu sene iyi maşallah ama oda 20-25 maç anca oynuyor. Hayırlısı bakalım.. denayer birşekilde kadroda olmalı bu sene yedek klubesi sinan dışında çöplük orayıda güçlendirmemiz lazım..

sent via GSC

Uzun bir süre Kompany potansiyeli görüyorlardı onlar da olmayacağını anladılar dediğin gibi zorlamazlar

Bana bedava ya bile alabiliriz gibi geliyor.Satıştan yüzde 30 fln pay versek olur bu iş
Fernando transferinden dolayı ve 2 sene önce Denayer ilk kiralamamızdan dolayı adamlarla belirli bir muhabbetimiz var bence hallolur bu iş her türlü.

Dediğin gibi beklentileri de karşılayamadığı için pek zorluk cikarmazlar diye tahmin ediyorum.

Böyle oyunculara yatırım yapmak her zaman mantıklıdır ve işine yarar. Genç oyuncuyu senin takımında pek iyi oynamasa bile potansiyeli olduğu için her türlü elden çıkarabiliyorsun.

Baksana Jose Rodriguez den bile 2 Milyon para kazandık. Inanılır gibi değil.

Öte yandan 28-29 yaş bandına gelmiş adamlara veya Tarık gibi Tolga gibi kazmalara uzun süreli ve yüksek maaşlı kontrat yaparsan işte aynı bizim gibi aval aval bakarsın ve bunları nasıl yollayacağım diye kara kara düşünürsün.

sent via GSC

Bu adamin kalmasini istemeyen neye dayanarak istemiyor?
  • Genc
  • Wonderkid
  • Belcikali
  • M. City altyapili
  • Ucuz
  • Galatasarayli
  • Maicon ve Serdar'la oynamisligi var, defansi ve takimi biliyor
  • Fatih Terim'i seviyor
  • Caliskan
  • Kaprissiz

Renktaş açıkçası wonderkid değil, ucuz mu değil mi onu da sene sonu göreceğiz. Bir sürü özellik saymışsın ama mesela 1 tane bile defansif özelliği yok bunların içinde. Kafa topu sıkıntılı, pozisyon alma zayıf. Fizik zayıf(kodumu oturtan cinsten değil). İlk müdahale eh işte. En önemli özelliği hızı teknik anlamda, ayağı da stopere göre fena sayılmaz.

Yabancı oyuncularımız daha kaliteli olmalı bence.

Üst Alt