Jason Denayer: "Galatasaray'da kalmak isterim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jason Denayer: "Galatasaray'da kalmak isterim"

Kimse Denayer'i yerin dibine sokmuyor, sadece Denayer'den daha iyi bir stoper alabilecegimizi dusunenler var, ki bende aynisini dusunuyorum.

Bu adamin kalmasini istemeyen neye dayanarak istemiyor?
  • Genc
  • Wonderkid
  • Belcikali
  • M. City altyapili
  • Ucuz
  • Galatasarayli
  • Maicon ve Serdar'la oynamisligi var, defansi ve takimi biliyor
  • Fatih Terim'i seviyor
  • Caliskan
  • Kaprissiz

Sırf Negredo'nun önüne aldığı topta yaptığı hatadan dolayı bile istemiyorum takımda. Sene sonunda Serdar haricinde bütün stoper bölgesinin değişmesi gerekiyor.

Benim de beğendiğim bir oyuncu Kjaer. Ne Maicon kadar ağır, ne de Denayer gibi savruk.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

keer demen futboldan anlamadığının ispatı işte keer ile oynayacaksan savunma çizgini kalenin oraya çekeceksin. Önde oynarım diyen hocanın takımın kadrosunda keer elek olur elek. OSM oynamıyoruz murhan.
Dany Semih yapınca da olmuyor reis. İki tane hızlı stoperin olacak, hava toplarını süpürecek, oyun kuracak. Bizde o kadar para yok :(

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

o kadar kolay mı o işler
Gayet kolay. Maicon'un yaptığı ölümcül hatalara rağmen hala piyasası var. Ahmet Çalık da geçen transfer döneminde bile İspanya'ya gidiyordu. İlla Anadolu'da yeni çıkan takımlardan birisi alır bunu kiralık veya satılık. Koray'ın, Hakan Balta'nın ve Denayer'in sözleşmeleri bitiyor zaten. Altyapıya artık önem vermek gerek. 4 tane stoper akıllıca kullanırsan bu takıma her türlü yeter. Donk falan da var sonuçta. Serdar Aziz, altyapıdan 1 genç (tercihen Ozan Kabak 4. stoper olabilir.) Geriye bir sol ayaklı lider ve yabancı stoper, bir tane de sağ ayaklı Türk yedek stoper kalıyor. Yani hem çöplerden kurtuluyorsunuz, hem de son derece mantıklı bir stoper rotasyonunuz oluyor. 2 sol 2 sağ ayaklı.

0 demeyelim de daha az hata , hata yapmayan stoper dünyada yok

savunma öndeyse stoperlerin hızlı veya pozisyon bilgisi üst düzey olacak. Semih kötünün iyisi hızlıydı ujfa da pozisyon bilgisi yüksekti. ujfa sakatlanınca cris diye bir mal aldık oda sisteme adapte olamadı hocada mecburen danyi onbir oyuncusu yaptı bizim keko murhanda hoca isteyerek dany-semih göbeği yaptı zannediyor böyle adamlar hocayı eleştiriyor ya çıldırıyorum.

savunma öndeyse stoperlerin hızlı veya pozisyon bilgisi üst düzey olacak. Semih kötünün iyisi hızlıydı ujfa da pozisyon bilgisi yüksekti. ujfa sakatlanınca cris diye bir mal aldık oda sisteme adapte olamadı hocada mecburen danyi onbir oyuncusu yaptı bizim keko murhanda hoca isteyerek dany-semih göbeği yaptı zannediyor böyle adamlar hocayı eleştiriyor ya çıldırıyorum.

+ ayaklarıda düzgün olucak bizim takımdaki stoperlerin , fb gibi olsak alves + servet tandemi bile sırıtmaz ama bizim takım farklı oynuyor.

Üst Alt